2726
عنوان

منتظرم هرچی زودتر این تحفه پاشه بره خونه اش ....

| مشاهده متن کامل بحث + 5633 بازدید | 220 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای چقدر بدی این پسری که الان چندسال همسرشماست قبلش این مادرشوهرت به دنیاش اورده بزرگش کرده تقدیم کرده به شما..چوب خدا صدا نداره یه عروس مثل خودت میزاره سرراهت.الان بارداری فک کن جیکرگوشت بزرگ کنی بری خونش یه شب بخوابی بعدابفهمی عین همین حرفها عروس یادامادت بهت گفته...

اینا بهانه است مادرشوهر جاش پشت دره این از ضرب‌المثل‌های قدیمیه جدید نیست

ن اگ مهربون باشه جاش تو پذیرائیه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
وای چقدر بدی این پسری که الان چندسال همسرشماست قبلش این مادرشوهرت به دنیاش اورده بزرگش کرده تقدیم کر ...

همچین میگی چوب خدا صدا نداره ک انگاری چیکار کرده

طفلی داره دردودل میکنه.بارداره حساسه نتونسته بخوابه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بابامشکلش خوابیدنش نیس بازداره اذیته چرا همتون حمله کردیدبهش.حتماخیلی چیزای دیگ هست حتماشوهرشم ازمادره میترسه ک گفته همه توحال بخوابیم ویااینک خواسته کنارمادرش باشخ زنشم کنارش باشه ولی مشکل استاتردخالتهاشه توچیدمان منم بیان توسلیقم نظریدن بدم میادحتامادرخواهرخودم

ن اگ مهربون باشه جاش تو پذیرائیه

نه جادوجره افسونگره جاش پشت دره اونی که پذیراییه مادر زنه چون تاج سره 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

دلم به حال مادرشوهرت خیلی سوخت یه لحظه خودمو گذاشتم جاش همین بچه ای که چقدذوق اومدنشو دارم یه ششب برم خونش زنش بگه زودتربره گمشه.مامان منم هروقت میادبخاری رو زیادمیکنه خو سنی ازشون گذشته تحمل سرماندارن حالاشمایه شب لخت نخابیدی نبایدفش بدی که

الهم صل علی محمد وال محمد
2706