2726
عنوان

چه بلاهایی برای مراسم عروسیتون کشیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 60 پست
دقیقا افرین به طرزفکرت اینوهمه توزندگیامون پیاده کنیم عالی میشه.برای منم مهم نیست ولی میبینم مادرشوه ...

خب این طبیعیه عزیزم.منم اگه برام دردسر درست کنن عصبی میشم چون اینکه اوقاتم چطور بگذره برام خیلی مهمه و نمیخوام تنش و استرس داشته باشم و اگه کسی بهم وارد کنه ناراحت میشم.اما اگه کم بزاره نه اصلااا ناراحت نمیشم.خب کم بزاره اصلا نزاره .اصلا نباشه😅😅😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب این طبیعیه عزیزم.منم اگه برام دردسر درست کنن عصبی میشم چون اینکه اوقاتم چطور بگذره برام خیلی مهمه ...

اره الان دیگه برای منم اصلامهم نیستن خداروشکرکه دورم ازشون وسال به سال میبینم.اولا خیلی بهم میریختم ولی بعداگفتم چه کاریه اونهاارزوشونه من ناراحت باشم

من مادرش درگوشش میخوند کت شلوار گرون بردار درصورتی ک اصن قشنگ نبود من بابام فوت کرده مامانم دست تنها ...

مادر شوهر منم دقیقا همینه خودشون نمیخوان تو کوچکترین زحمتی بندازن و فقط توقع بهترین چیزا رو دارن و خیلی پر رو هستن فقط مجبورم به خاطر شوهرم کوتاه بیام دلم ازشون خونه 

2728
دقیقا افرین به طرزفکرت اینوهمه توزندگیامون پیاده کنیم عالی میشه.برای منم مهم نیست ولی میبینم مادرشوه ...

البته گلم این حس الانمو بعد از سختی های خیییلی زیاد بدست اوردم از اول اینطور نبودم خیییلی از سالهای عمرمو حدر دادم سر هیچو پوچ سر انتظاراتی که از اطرافیان داشتم.شاید باورت نشه اما تا خودکشی رفتم بخاطر انتظار داشتن از دیگران.هه همش حماقت بود.بعد سختی ها و افسردگی های فراوون الان به این نتیجه رسیدم و این شد دوای دردم باور کن دارو های ضد افسردگی  هم نمیتونست خوبم کنه اما این تصمیم و این حس تونست منو اروم کنه بعد از سالها سختی.بخودم گفتم بسه دیگه هرچی سخای کشیدی دیگه تمومش کن.بخدا دیگه نمیخوام حای یه ثانیه هز زندگیمم بخاطر دیگران تلخ کنم فدای سرم که کی چیکار میکنه.اصلا بمنچه فقط به برنامه ها و اهداف خودم نگاه میکنم خداییش بکسی کاری ندارمم کسیو ناراحت نمیکنم نمیزارم کسی هم ناراحتم کنه یعنی نمیتونن دیگه ناراحتم کن

مادر شوهر منم دقیقا همینه خودشون نمیخوان تو کوچکترین زحمتی بندازن و فقط توقع بهترین چیزا رو دارن و خ ...

منم خیلییی کوتاه اومدم نه نیا پرو میشن منم شدم عین خودشون هفته پیش سیسمونیم بود مامانم سیسمونی داده من میخوام زایمان کنم شوهرم خرج جشن و داده میگفتم پولا واس مامانه چون تا الان رفته خرج کرده توفامیلاش خواهرشوهرم جلو همه پولای کادورو کرد تو سوتینش منم الان من باهاشون حرف نمیزنم و میدونم چیکارشون کنم یه سگ محلی کنما اینا نمیدونن خوبی چیه

بِخَند و فرآموش کُن..نَزآر بِفَهمَن کِ بآزَم شِکَستے...♥
البته گلم این حس الانمو بعد از سختی های خیییلی زیاد بدست اوردم از اول اینطور نبودم خیییلی از سالهای ...

الحمدلله بهترین کاروکردی هیچی ارزشش رونداره که خودت روبراش ناراحت کنی.

ماهابخوایم میتونیم خودمون روبه ارامش برسونیم خیلی وقتاانگاردلمون میخوادعذاب بکشیم.حرفهات خیلی تاثیرداشت ممنون دوست عزیزم الهی همیشه دلت شادشادباشه

من اومدم از اتفاقات بگم دیدم بحث سر خانواده شوهره! خداروشکر خانواده همسرم مشکلی نداشتن. 

کلا عروسیم خیلی خوش گذشت چون دیگه تو اون روز هر چی پیش بیاد دیگه اومده و باید یه به درک بگی و تا میتونی برقصی و بخندی! 

مثلا ما تو آتلیه مقداری از پولمون دزدین، یا تالارمون کوچیک بود چون ثانیه آخری عوضش کرده بودیم، یا دی جی برامون‌آهنگ رقص دو نفره تانگو نزاشت و آرزوش هنوز تو دلمه ولی دیگه هر چی بود تموم شد و من با این همه خیلی بهم خوش گذشت! 

ولی خوب شما منظورت مسائل اساسی بود که من و خانواده من اگه جای شما بودیم هیچوقت تا عروسی و ازدواج نمیکشوندیم تا اینجوری مایه ناراحتی و آبروریزی همدیگه نشیم! 

نمیفهمم چه اصراری هست با خانواده ای وصلت کنین که تازه تو دوره نامزدی و‌عقد که خوش خوشانه سر دعوا دارین

مادرشوهر نداشتم ولی همسرم هم وضع مالی خوبی نداشت براهمون خرید عقد جز لوازم ارایش یک حلقه واینه شمعدون هیچی برنداشتم، هیچی هم به دلم نمونده انگار همه چیز برام رویایی بود دوران عقد عالی، عروسی معمولی تو خونه ولی از نظر من عالی 

به وقت تولد دوقلوها  
اره الان دیگه برای منم اصلامهم نیستن خداروشکرکه دورم ازشون وسال به سال میبینم.اولا خیلی بهم میریختم ...

خیلی خوبه که اینطور شدی توهم.باور کن اصلا ارزش ندارن که حتی وقتمونو بزاریم و بهش فکر کنیم اگرم خواستی فکر کنی بدون دلیلی نداره اونا برای تو بزارن زندگی خوشون رو دارن کاری کردن مرررسی دستشون دردنکنه زحمت کشیدن نکردنم طلب بابامونو که نداریم فدا سرمون اصلا نباید بهش فکر کنیم و ارامش خودمونو بهم بزنیم.اگه باشوهرت خوبی بقیه به درک اصلا دیده نباید بشن اصل تو و شوهرتی.حتی بچه ها هم زندگی خودشون رو دارن و نباید انتظار داشته باشی.اینو میگم درحالیکه میمیرم واسه دخترم وااقعا عاشقشم.اما ازش انتظاری ندارم چون هرروز که بزرگتر نیشه بادنیلی بزرگتری اشنا میشه و از من دور تر میشه وقتی نوزاد بود دنیاش من بودم اما هرچی بگذره و با اطرافش اشنا بشه از من کم کم دور میشه تایه روزی که میره پی زندگی خودش من همیشه حامیش هستم و خواهم بود اما ازش انتظار ندارم برای من زندگیشو تحت تاثیر قرار بده شاید باورت نشه اما باهمسرم تصمیم گرفتیم وقتی پیر شدیم خودمون بریم سالمندان اگه افتاده شدیم.اگه یکیمون خوب بوو مراقبت کنه از اون یکی اگه نه میریم سالمندان.دلم نمیخواد زندگی بچه هامو تحت تاثیر قرار بدم یا عروس و داماد به بچم قر بزنن اصلا نمیخوام وقتشونو واسه تمیز کردن زیر من بزارن.ههههه واسه اینکه انتظارمو کامل کم کنم تا اخرعمرمو فکر کردم 😅😅😅

الحمدلله بهترین کاروکردی هیچی ارزشش رونداره که خودت روبراش ناراحت کنی. ماهابخوایم میتونیم خودمون رو ...

قربونت برم عزیزم توهم همینطور.انشاالله همیشه دلت اروم باشه و زندگی خوبی درکنار همسرت داشته باشی طوریکه وقتی پیر شدی از خاطراتت و گذشتت لذت ببری و وقتی یه نگاه به عقبت بندازی از ته دل بخندی و احساس رضایت کنی از زندگیت

خیلی خوبه که اینطور شدی توهم.باور کن اصلا ارزش ندارن که حتی وقتمونو بزاریم و بهش فکر کنیم اگرم خواست ...

چه خوب توبازبچه داری,من ازالان فکراینده ام اگربه ایندع برسم عمردست خداست من بچه ندارم سه ساله منتظرم ولی چی بگم هرچی صلاحه منم بچه دارنشم بایدبرم سالمندان ولی خخخ یه چیزخنده دارهست میگم کاش قبل مرگم بفهمم هرچی دارم روببخشم بره.چشم منم ازاین به بعد اینطورمیگم طفلک شوهرم چقدربهش غرمیزدم مامانت خیلی فرق میزاره.ولی اینم بگم دیگه نمیزارم دردسراشون بیادسمت من به من چه والله.

قربونت برم عزیزم توهم همینطور.انشاالله همیشه دلت اروم باشه و زندگی خوبی درکنار همسرت داشته باشی طوری ...

الهی امین.این بهترین دعاست من همیشه میترسم پیرشم پشیمون بشم,کاش خداگناهانم روببخشه وعقلم بده

2706