2726

خانما  من  الان عقدم و مثل همه اولش خیلی گرم بودم و واقعا از رابطه جنسی با همسرم لذت میبردم ولی بعد مدتی بخاطر اختلاف شدید  بین من وشوهرم  واینکه شوهرم فوق العاده   پرخاشگر و عصبی مزاج و  محبت زبونی ندارههه  حس جنسییی من  نسبت بهش از دست رفته درصورتی که الان ۲ ماه رابطه ای نداریم ولی اصلا توفکرنیستم وحتی اگه  نیاز پیداکنم حاضرم خودارضایی کنم ولی باهاش رابطه نداشته باشم  اینقدر ازش بدم میاددد درصوزتی حس دوست داشتن بهش دارم .؛اونم فوق العاده کلافه شده  ولی من فکرکردن بهشش عذاب اورشده دیگ برام و  برام شده شکنجهه باهاش‌ 

بااینکه همسرم  قد و هیکل و چهره خیلی جذابی داره ولی من بدم میاد ازش

(ناگفته نمونه خیلی ضجرم وشکنجه روحیی دادم)

حالا سوال من اینه ب نظرتون من باهر مرد دیگ بودم  باز بعد مدتی اینجور سردو بی حس میشدم  و بدم میومد یا  طبیعیه بعداین همه  ضجری دادم سردبشم و بدم بیاد؟  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم به مشکل روحی که داری برمیگرده. راجع به زندگیت بیشتر فکر کن و یه تصمیم عاقلانه بگیر

دوستان گلم خوشحال میشم از کارهای من دیدن کنید.آدرس پیجم baftanihaye.rangarang⚘⚘🌼🌼
2728

اگر به این مرحله رسیدی بهتره توی ازدواجت یه تجدید نظر کنی. چون اگر دوسش داشتی از رابطه باهاش تا این حد بیزار نمیشدی شما فقط بهش عادت کردی و وابسته شدی و این اسمش دوست داشتن نیست.

مطمئن باش حس بیزاریت بعد از ازدواج خیلی خیلی بیشتر میشه چون سخیای زندگیتون و دعواهاتون بیشتر میشه. و این سردی تو باعث سردی شوهرت میشه و هزار جور مشکل دیگه به وجود بیاد

سلام 

اول اینکه تو عقد رابطه نداشتی بهتر بود 

دوم اینکه در رها کردنش شک نکن سریعا اقدام کن . ادمیکه تو دوران نامزدی اینطوریه بعدش ببین چی میشه 

گول قد و هیکل و تیپ و قیافه رو نخور مرد باید اول اخلاق داشته باشه بعدشم پول

اگر به این مرحله رسیدی بهتره توی ازدواجت یه تجدید نظر کنی. چون اگر دوسش داشتی از رابطه باهاش تا این ...

اره میخام طلاق بگیرم   خیلی عذابم داده ومطمعنم بعدازدواج بیشترم میشه فقط ترسم این بود نکنه مشکل جنسی داشته باشم اینجورشدم  😔😔

گلم ببین با هر سختی هست برو طرفش و رابطه رو ایجاد کن همین باعث میششه راجب مساعل بجای دعوا با عشق صحبت کنی .هر چی دور شی کم کم خیانت و ... میاد و رابطه نابود میشه درسته اول سخته ولی نتیجه عالی داره من هر بار اینکارو کردم با اینکه اون لحظه حس میکردم ازش متنفرم ولی بعدش گفتم چه خوب ارتباط گرفتم و مشکلمون حاد نشو

2706