2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

لیزر عزیزم، قبلش باید یه دوره چند ماهه اسپیرونولاکتون مصرف کنی احتمالا. برو متخصص یه آزمایش برات بنویسه اگه مشکل هورمونی یا تخمدان داری حل یا کنترل بشه بعد لیزر کن

فقط عجله کن چون سن یه کم بالا بره این موها سفید میشن و دیگه لیزر روشون جواب نمیده

برو دکتر حتما مشکل هورمونی دازی

اره اگه مشکل هرمونیش حل نشه هرچیم لیزر کنه باز رشد میکنه من خدا میدونه چقدر پول لیزر دادم خوب نشدم

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
2714

اولا احتمال زیاد هورمون مردانه‌ت بالاست. آزمایش هورمون بده و بعد برو دکتر طب سنتی

چون داروهای شیمیایی تا زمانی که مصرف کنیشون اثر دارن و اگه قطع کنی بازم برمیگرده به قبل. خیلیم عوارض داره

اونو که درمان کردی برو لیزر کن راحت شو. عالیه

اصلاح کن بعد پودرزنجبیل با کمی اب خمیرکن بزن3روزتکرارکن 20دقیقه باشه ریشه مورومیسوزونه 

واقعا جواب میده؟ حتی اگه مشکل هورمونی باشه؟

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
ممنون دوستان عزیز

سلام عزیزم باید یه آزمایش چکاب و هورمونی بدی 

اوه هم اضافه وزن داری حتما کم کن چون خیلی وقتا در صورت اضافه وزن داشتم،. سلول های چربی اضافی نوعی هورمون ترشح می کنن که باعث این موارد میشه 

برای کاهش وزن هم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/