2737
2734
عنوان

یه راهنمایی

189 بازدید | 38 پست

سلام خواهران و برادران خوشگلوموشگل.                 دوست امروز میخوادبره یه شهر دیگه دوساعت فاصله داره به منم گفته بیامنم به شوهرم گفتمه میخوام برم دکتر اون شهر به نظرتون اگرفهمید با اون رفتمه چکار میکنه

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بدبين ميشه و اعتمادش بهت از بين ميره....اين ميشه سراغاز نابودي زندگيت بدست خودت....

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
بد بين ميشه و اعتمادش بهت از بين ميره....ايم ميشه سراغاز نابودي زندگيت بدست خودت....

برام فرقی نداره 

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2738
چرا خودتو میخوای بندازی تو استرسی.بگو با خیال راحت برو

راضی نی با این خانم دوست باشم باهاش جایی برم

بيشتر توضيح بده

میگم زندگی من خودش نابوده برام فرقی نداره بیشتر نابودبشه

راضی نی با این خانم دوست باشم باهاش جایی برم

مردا بعضی وقتا یه چیزایی میدونن ک میگن.همسرت مطمعنا بدیتو نمیخواد.به حرفش گوش بده‌. و اینکه ب دوستا هیچوقت اعتماد نکنین‌.چیزی پیش برا اینکه خودشونو تبرئه کنن هزار حرف میزنن

2706