1507
1521

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

1517

فعلا که ساعت سه هستش 

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !

مساله این است که عایا در آن خانه نوزاد وجود دارد یا نه؟😧😨😰

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
1485

من رفتم🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

تا صبح که بیدارم                                                   دل دستِ کی دارم.                                                 خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی داااارَم😍
1474

هیچی ترسناک تر از صدای خورده شدن نان خشک نصف شبی نیست وقتی موشی چیزیم نداری🙄

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧
من تنها که باشم اونقدر صدای تی وی رو زیاد میکنم و توی نت میچرخم که خسته شم خوابم بگیره.خیلی شجاعی

بخدا منم میترسم ولی لذتم میبرم 5 سالم بود فیلم جن گیرو دیدم 

همیشه فیلم ترسناک تنهای و درتاریکی نگاه میکنم

1508