2410
2553
نه اصلا. دندونام مشکل زیادی نداشتن من تو عکسا میبینم از من بدترا خیلی زیبا شدن

اولش عادت نداری ..قشنگ لباتو به رژ خوب بزن حالشو ببر..من انقد دندونای کامپوزیت و لمینیت مزخرف تو فامیل دیدم ..خوبه دندونات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولش عادت نداری ..قشنگ لباتو به رژ خوب بزن حالشو ببر..من انقد دندونای کامپوزیت و لمینیت مزخرف تو فام ...

یه نیشم درازه یه نیشم کوتاهه تازه اگه خنده واقعی بکنم خط ردیف دندونا مشخص بشه معلوم میشه که چقدر نامرتبن😢

2456
یه نیشم درازه یه نیشم کوتاهه تازه اگه خنده واقعی بکنم خط ردیف دندونا مشخص بشه معلوم میشه که چقدر نام ...

اگه بخوای اونیکه فک می کنی یکم دراز تر یکم کوتاه می کنه تا جایی که دندونات آسیب نبیه ..

2714
خب عکس واضح تر بزار که دندونات کامل مشخص باشه

الان که برقا خاموشه نمیتونم جدید بندازم. هر چیم عکس گرفتم جوری بوده که زیباییش معلوم بشه نه زشتی ‌ . ولی واقعا نیشها کجو کوله هستن تو عکس معلوم نی 

اگه بخوای اونیکه فک می کنی یکم دراز تر یکم کوتاه می کنه تا جایی که دندونات آسیب نبیه ..

گفت نمیشه چون خط ردیف دندونا از لثه هم با هم مطابقت ندارن . تو عکس واضح نگاه کن به جز دو دندون جلو که مساوی هم هستن بقیه رو با قرینه خودش مقایسه کن

مبارکه ت باشه خیلی داری زوم می کنی ..قشنگ شده ..طبیعی و خوب..اگه از اون مدلا میخواستی کامپوزیت میکردی یدست میشد کاملا ...لمینیت بستگی به دندونات و میزان تراشی که میتونه روش بخوره زیبایی شو نشون میده...عزیزم دلم قیمت واحد نمیکی ؟؟

الان که برقا خاموشه نمیتونم جدید بندازم. هر چیم عکس گرفتم جوری بوده که زیباییش معلوم بشه نه زشتی ‌ . ...

اره یکیش تیز هست خب میتونه اونو یه ذره تراش بده ک مثل اینیکی بشه اصلا ایرادی نداره..راستی لمینت رو چطور انجام میدن اگه حال داری توصیح بده

یه کوچولو فقط یه کوچولو نامیزونه ولی خیلی قشنگه تو خیلی ریز بینی گلم انقدر حساس نباش لمینته؟

خیلی آرزو داشتم زیبا بشن آخه دندونام خیلی میزون بودن فقط زرد بودن اما دکتر هیچ تلاشی نکرد قرینه بشن من به شدت رو قرینه نبودن حساسم😢😢😢

2706