1608
1609
اگه بخوای اونیکه فک می کنی یکم دراز تر یکم کوتاه می کنه تا جایی که دندونات آسیب نبیه ..

گفت نمیشه چون خط ردیف دندونا از لثه هم با هم مطابقت ندارن . تو عکس واضح نگاه کن به جز دو دندون جلو که مساوی هم هستن بقیه رو با قرینه خودش مقایسه کن

مبارکه ت باشه خیلی داری زوم می کنی ..قشنگ شده ..طبیعی و خوب..اگه از اون مدلا میخواستی کامپوزیت میکردی یدست میشد کاملا ...لمینیت بستگی به دندونات و میزان تراشی که میتونه روش بخوره زیبایی شو نشون میده...عزیزم دلم قیمت واحد نمیکی ؟؟

الان که برقا خاموشه نمیتونم جدید بندازم. هر چیم عکس گرفتم جوری بوده که زیباییش معلوم بشه نه زشتی ‌ . ...

اره یکیش تیز هست خب میتونه اونو یه ذره تراش بده ک مثل اینیکی بشه اصلا ایرادی نداره..راستی لمینت رو چطور انجام میدن اگه حال داری توصیح بده

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

یه کوچولو فقط یه کوچولو نامیزونه ولی خیلی قشنگه تو خیلی ریز بینی گلم انقدر حساس نباش لمینته؟

خیلی آرزو داشتم زیبا بشن آخه دندونام خیلی میزون بودن فقط زرد بودن اما دکتر هیچ تلاشی نکرد قرینه بشن من به شدت رو قرینه نبودن حساسم😢😢😢

1522
اره یکیش تیز هست خب میتونه اونو یه ذره تراش بده ک مثل اینیکی بشه اصلا ایرادی نداره..راستی لمینت رو چ ...

کار خاصی نیست فقط قالب گیری میکنن یک ماه بعد از لابراتور میاد میری میچسبونی فقط دکتر باید مهرت داشته باشه

اره یکیش تیز هست خب میتونه اونو یه ذره تراش بده ک مثل اینیکی بشه اصلا ایرادی نداره..راستی لمینت رو چ ...

گفت نمیشه دکترمم زیاد اعصابمو نداره انتظار داشت ازش به به و چه چه کنم 

1432