1507
1411

دو سال و چهاز ماه ازدواج کردم...یکسال بعد از ازدواجم فهمیدم شوهرم اعتیاد پیدا کرده... هرویین...هشت ماه اعتیاد به هرویین داشت....بد بختی زیاد کشیدم....خانوادش  بدترین ها رو سرم آورد ن تو این دو سال....مدام دخالت تو زندگیم که الانم دخالت می کنن ...وقای دست شوهرم رو شد زل زدن تو  چشمم که ما نمی دونستیم...الانم خودشونو زدن به اون راه که پدر مادرش اصلا نمی دونستن...خلاصه چهار ماه ترک کرده...از لحاظ مالی و تحصیل و شغل جایگاه تقریبا عالی داره و از قبلم داشت ولی الان چهار ماهه خیلی بهتر و قوی تر شده...شاداب تر  و سر زنده ...اما من...شدم زنی که تو بیست و هشت سالگی مدام استرس داره ...غمگینه....مدام مریض ....واقعا حس می کنم  شوهرم و از خاک بلند کردم خودم به خاک نشستم....خدا کمکم کنه...لطفا دعام کنید

خدا آرامش روحی و جسمی بهت عطاکنه.❤❤❤حستو میفهمم

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473

سخته .خواهرم مث شما همش استرس .میبینمش جیگرم آتیش میگیره ‌خوشکل خانوم با ایمان ‌ولی شوهرش یه معتاده ترک کرده ولی خواهرم پیر کرد 

یعنی میشه منو شوهرم یه روز مامان بابا بشیم یه بچه شیرین که تو بغل بابایی بخوابه .منم هی بوسش کنم روزی هزار بار قربون صدقه اش برم.دوستای نی نی سایتی برام دعا کنید زود مامان بشم .حیف شوهرم بابا نشه .بغض دارم یه عالمه😢😢😢😢😢

عزیزم جهاد کردی درراه خدا.خدا خودش حتما جبران میکنم برات.

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان مون صلوات.🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹برای مامان شدن من هم اگه دوست داشتین یه دونه صلوات مرحمت بفرمایید😍🙏🌹
1432

تو که تونستی اول زندگی شوهرتو اینجوری بلند کنی معلوم خانم عاقل و کاملی هستی به خودت افتخار کن و انرژی منفی رو از خودت دور کن ؛مثبت فکر کن و زندگیتو از نو بساز

باید فقط به خدا پیله کرد زیرا فقط با اومیتوان پروانه شد😍😍
1474
انگر تو یه حباب زندگی می کنم....بد ترین  روزای عمرمه

دقیقامیفهمم چی میگی و چه حسی داری.ولی میگذره ان شاءالله تا یکسال دیگه حالت بهتر میشه.کلا زمان لازمه

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧
چاره ای نداشتی به خودت افتخار کن موقعیته شوهرتم ک خوبه چند تا سفر برین حالو هوات عوض شه

منتظره یه وقتیم...یکم‌پروژه هاش سبک بشه...دو ماه نقاهت تو خونه خیلی عقب انداختش

1508