1507
1520

حتما باید هر هفته برید خونه مادرشوهر؟ اونایی که خیلی دورن رو کاری ندارم ولی کسی که نهایت 1 ساعت فاصله داره چی؟ 

اگه یه بار یه هفته بشه 10 روز یا معمولا بیشتر از  یه هفته طول بکشه شوهرتون عصبی میشه؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

عصبی ن

ولی با مهربونی میگه اکه وقتشو داشتی برنامتو جوری تنظیم کن ک بهشون. سر. بزنی

فقط 37 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هر جای جهان باشی،،،برات از دور میمیرم...                            تیکر برگشتن آقامون از سفره...

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436
عصبی ن ولی با مهربونی میگه اکه وقتشو داشتی برنامتو جوری تنظیم کن ک بهشون. سر. بزنی

خب خوبه ما هر هفته میریم ولی سر ساعتش که چرا الان 6 هست آماده ای باید 4 آماده میلودی بیشتر میدیدمش ن و یا اینکه چرا تازگی به جا یه هفته شده 10 روز باید هی دعوا کنیم 

1485
1476
احساس نمیکنید این موضوع پدرش دراومد بس تاپیک کردید راجع بهش😏🤚

آخه میخوام بدونم کسی عین شوهر من این اخلاق گند رو داره

نه بابا.خدا خیرشون بده انقد آدمای رو اعصابی هستن که شوهرم خودش ترجیح میده خیلی زود به زود همو نبینیم.البته خیلی دوسشون داره ها بینهایت هم احترامشون نگه میداره منتها یه اخلاقای خاصی دارن که به نظرم شوهرم از رو تدبیر این کار میکنه.

هرچند اونام 2 ماه یه بارم بچه هاشونو نبینن ککشون نمیگزه  

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده، مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟
نه  هر وقت حال و حوصله و وقتش رو داشته باشیم میریم نداشته باشیم نمیریم

از ما انگار یه قانونه سه ساله خستم کرده همشم باید من باهاش برم. 

اگر مادرشوهر بپزه و بیاره جلوت تیکه نندازه و حرفی نزنه که ناراحت بشی  هرشبم بری عیب نداره  منکه راحتم اونجا بلند آواز میخونم صداهای ناموزون در میارم  ژیمناستیک میزنم جلو مادرشوهرم  ،خواهرشوهرمم میخنده  میگه کاشکی منم مثل تو خونه مادرشوهرم انقد راحت بودم

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
1514