2733
2739

سلام دخترم شیرخودمو میخوره وزنگیریش خیلی پایینه دوروزه شیر خشک تو خواب بهش میدم ولی زیاد نمیخوره شاید درروز ۸۰ سی سی، به نظرتون همین مقدار میتونه باعث بهبود وزنگیریش بشه؟

من با روزی ۶۰تا بچم وزن گرفت

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که دو به یک شیر خشک دادم به بچه هام یعنی دوبرابر شیر خشک یه برابر هم شیر خودمو میخوردن ولی اصلا وزنگیری ندیدم 

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان👦👩هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💫این هم نفسی چه حس و حالی دارد💫در پیکر من دو قلب دارد ضربان 😍😍
2731
2738

تا دو ماهگی وزن نمی‌گرفت یعنی فقط ماهی چهارصد ..ماه دوم شیر خشک دادم اما بهش نساخت شیر خشکشو با نظر دکتر عوض کردم از ماه سوم خدارو شکر وزن گرفت یک کیلو و نیم تو یک ماه اضافه کرد ..بعدشم ماهی یک کیلو

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

ببین حتما اول شیر خودتو بده بعدش شیر خشک بده 

تو انتخاب شیر خشک و شیشه سیرت هم دقت کن که بچه سینتو ول نکنه

بنظرمن همون شیر خودت رو بده.شیر خشک بچه رو اصطلاحا پفکی میکنه.برا وزن گیریش هم اگه بالای ۴ ماهش هست ...

اره ۷ماهشه اتفاقا سویق هم گرفتم ولی چیکارکنم اخه نمیخوره، همش خودمو میکشم ولی درست غذا نمیخوره دیگه خسته شدم

ای بابا چرا اخه

لاغرم نبودن معمولی بودن منظورم اینه که چاق نمیشدن اصلا 

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان👦👩هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💫این هم نفسی چه حس و حالی دارد💫در پیکر من دو قلب دارد ضربان 😍😍
2706