2726
عنوان

مسدود کردن سیم کارت

1366 بازدید | 9 پست

کسی تا حالا سیم کارتش و مسدود کرده؟ می‌خوام موقتا برای ۶ ماه سیم کارتم و مسدود کنم ، تو اینترنت توضیح داده تو اپلیکشن ایرانسل میشه این کارو کرد اما مشکلم اینه اگه خواستم از مسدودی درش بیارم باید چیکار کنم ؟ چون وقتی مسدود شه فکر نکنم دیگه باهاش بشه وارد اپیلیکشن ایرانسل شد. یا شایدم میشه؟!

مسدود چیه باید بری ارتباطی بسوزونیش فکر کنم دو ماه طول بکشه تا بسوزه تو این مدت یه طرفه میشه اگه بری ارتباطی دوباره میتونی برش گردونی ولی حدودا بعد ۲ماه میسوزه و دیگه هرگز نمیتونی برش گردونی. اگرم بتونی خیلی سخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مسدود چیه باید بری ارتباطی بسوزونیش فکر کنم دو ماه طول بکشه تا بسوزه تو این مدت یه طرفه میشه اگه بری ...

نه نمی‌خوام بسوزونمش ، تو اینترنت دیدم میشه موقت این کار و کرد ، اگه دایم باشه که اصلا نمیکنم

2728
من مسدودکردم گفتن واسه همیشه مسدودمیشه زمان بندی نداره فکرکنم

منم اول که سرچ کردم همین اومد اما یه جای دیگه این صفحه رو پیدا کردم

https://irancell.ir/Portal/home/?videoondemand/335868/335967/335880/مسدودیت-یا-رفع-مسدودیت-سیم‌کارت

اتفاقا من پرسیدم واسه برگردوندنش چکارکنم مسوول اپراتورگفت باید بری اداره آگاهی محلتون مشخصات بدی که مالک واقعی سیمکارت هستی ونامه بهت میدن اصلا پشیمونم کرد

غریب فی بلادی /💖 چنگال 71/💖
اتفاقا من پرسیدم واسه برگردوندنش چکارکنم مسوول اپراتورگفت باید بری اداره آگاهی محلتون مشخصات بدی که ...

آهان من الان داشتم با اپراتورش حرف میزدم گفتم برای رفع مسدودیت باید چیکار کنم گفت به ما اطلاع بدین رفعش میکنیم ، گفتم مراحل اداری نداره ؟ گفت اگه سیم کارت به نام خودتونه نه اما الان که شما اینجوری میگی مردد شدم ، بعد تو اپیلیکشنش هم رفتم برای مسدود کردن اصلا نمیذاره

آهان من الان داشتم با اپراتورش حرف میزدم گفتم برای رفع مسدودیت باید چیکار کنم گفت به ما اطلاع بدین ر ...

دوباره امتحان کن ببین گزینه رفع داره والا منم به مسول گفتم شهرما کوچیکه نمیتونم برم کلانتری زشته گفت یه خط دیکه بخرچاره ای نیست 

غریب فی بلادی /💖 چنگال 71/💖