2726
عنوان

شماجندوقت یه بار میرید خونه مادرشوهرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2774 بازدید | 136 پست

هردوهفته یکبار یاوقتاایی که دعوتمون کنند میریم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ خوب جواب داد هم مادرشو بی حرمت نکرد گفت وظیفه خودمه هم زنشو👌

عاره كلا شوهرم عقيدشو بايد هواي خانما رو داشت چون خيلي مظلومن

ولي ما يه قراري اول زندگي گذاشتيم كه خيلي خوبه

اونم اين كه سعي كنيم اگه تو خانواده ها مشكلي پيش اومد خودمونو مقصر نشون بديم نه طرف مقابله چون خانواده ها هيچ وقت بچشونو دور نميندازن مثلا من يه كار اشتباهي كردم شوهرم به خانوادش گفت من بهش گفته بودم اين كارو بكنه طفلي زنم بي تقصيره (در صورتي كه خودم به تنهايي تصميم گرفتم🤣)

بعدم مادرشوهرم گفت واي چه عروساي خوبي دارمو پسرام اذيت ميكنن دو روز بعدم يادشون رفت

و برعكسشو من تو خانوادم اجرا ميكنم

2728
اخه واقعا هرکس جایگاه خودشو داره.مثلا برای ما خانم هام پدر جای خودشو داره برادر جای خودشو و همسرم جا ...

بله درست میگید .همسر من وقتی من و دخترم نتونیم باهاش بریم شهرمون خودش تنهایی میره و یک هفته کامل کنار خانواده شه الحمدلله تا الان نشده حرفای خانواده ش روش تاثیر بزاره البته خانواده ش خیلی آروم و خوبن بعید میدونم بد من رو پیشش بگن که اگه بگن شوهرم خیلی رو من حساسه اجازه نمیده کسی بدم رو بگه ولی خوب مادر شوهرم یه اخلاقی داره همه ش میخواد شوهرم از نظر مالی خانواده حتی دخترای عروس شده ش و پسرای دیگه ش که زن و بچه هم دارن رو ساپورت کنه و حی مثلا میگه علی خیلی دوست داره ماشینشو عوض کنه بچه م پول کم داره تو داداششی کمکش کن .ولی خوب در کل زیاد سخت نمیگیرم که حالا شوهرم با پدر مادرش تنها نباشن و از این حرفا

کاربر سابقم(اعتراض به وضعیت کشور باعث شد کاربریمو معلق کنن)😁😁😁
منم از اون ها متنفرم اما متاسفانه مادر شوهرم هردفعه بخوایم بریم اونارو هم میگه بیان که بچه هاش دور ه ...

وای چیه سرو صدا بچه ها از کول آدم پاییننیرن جاری رومخ

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
بله منم قبول دارم جنس دوست داشتن ها متفاوته

پس هیچکس نمیتونه جای دیگری رو بگیره چون هرکسی جایگاه خودشو داره.من برابری تو زندگی واسم حرف اول میزنه چون خودم دوست دارم گاهی با مامانم تنها حرف بزنم تنها پیشش باشم نمیشه گفت چون من دخترم نیاز دارم همسرم چون پسره نیاز نداره

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
شوهر من خط قرمزش منم اگه کسی اذیتم کنه نمیگه ب خاطرم تحمل کن طرفو جوری خط میزنه ک انگار نبوده از اول ...

همسر منم یک بار باهاشون بحث کرد. با همه خانواده اش. حتی زنگ زد به اون خواهرش ک شهر دیگه زندگی میکنه و البته از همه فتنه تره😂 قشنگ شست گذاشت زمین. البته حرفا رو از طرف خودش زد ک از چشم من نبینن. منم از اونور محبت کردم انگاری ب خودشون اومدن خدا بخواد

خدایا سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم
وای چیه سرو صدا بچه ها از کول آدم پاییننیرن جاری رومخ

افرین دقیقا حالا باز خواهر شوهر قابل تحمله اما جاری ببخشید عنتر ! تا میاد شروع میکنه پز دادن و چاپلوسی مادر شوهر واقعا حوصله و اعصاب خودشو بچه بی ادبشو ندارم

پس هیچکس نمیتونه جای دیگری رو بگیره چون هرکسی جایگاه خودشو داره.من برابری تو زندگی واسم حرف اول میزن ...

آخه ما و مادرمون از یه جنسیم اونا چه حرف خاصی دارن با هم بزنن معمولا مادر و پسرها 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
بله درست میگید .همسر من وقتی من و دخترم نتونیم باهاش بریم شهرمون خودش تنهایی میره و یک هفته کامل کنا ...

من خودم همسرم تک فرزنده طبیعی اگه مادرش بخواد از تنها بچه اش انتظارهای یا حساسیت های داشته باشه همیشه سعی کردم تو این موضوع منطقی باشم خودم بزار جای مادرش مطمنن منم روزی بچه دار بشم به عنوان مادر انتظاری یا حساسیت های رو بچه ام داشته باشم یا اگه من دوست دارم گاهی با مادرم تنها باشم پس باید به این فکرکنم پس همسرمم دوست داره نیاز داره گاهی با مادرش تنها باشه.

همسرم بدون من نمیره

اصن خودم بعضی وقتا میگم بیا بریم

ولی من شده تنها برم

هفته ای یکی دوبار میرم

ولی هیچ وقت نشده بدون دعوت برم

همیشه خواهر شوهرامو جاریام میرن تند تند زنگ میزنن که بیا

خونه مامان خودم هر روز یه سر شده باید برم

همسرمم هفته ای دو سه بار باهام میاد

میشه منم مامان شم  
آخه ما و مادرمون از یه جنسیم اونا چه حرف خاصی دارن با هم بزنن معمولا مادر و پسرها  

چرا ندارن مگه میشه پسری با مادرش حرفی نداشته باشه فقط نوع حرف زدنا متفاوته من خودم داداش دارم با مامانم حرف داره شوخی داره فقط نوع حرف هاشون با من دختر متفاوته. مگه ما دختریم پس با پدر هامون حرفی نداریم؟

2706