2726
عنوان

شماجندوقت یه بار میرید خونه مادرشوهرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2774 بازدید | 136 پست
معمولا هفته ای یکبار با هم میریم.هرچند وقت یکبارم به همسرم میگم خودش تنها بره شاید بخواد تنها با ماد ...

ما دختری اونا پسرن بعدم یه وقت پرسون کنن 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بااینکه خیلی نزدیکه خونمون ولی هربار که شام دعوت کنه میرم.البته قبل فوت مادرشوهرم هرروز 

خب معمولا چندوقت یه بار؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
2728

خونه مادر شوهرم هفته اي يبار

خيليم بهم خوش ميگذره 

كلي باهام حرف ميزنه نميذاره دست به سياه و سفيد بزنم ميگه خونه منه خودم كارامو ميكنم 

ولي من به زور كمكش ميكنم

تازه واسم بافتني هم ميبافه 😍

هيچ وقتم با شوهرم سر اين قضيه حرفم نشده

كلا شوهرم خيلي پشتمه جلو و پشت سرم هميشه طرفداريمو كرده

خانواده خودش كه خوبن ولي بقيه جرات نميكنن حرف بزنن

يبار خالش گله كرد چرا زنت خونه خواهرم كار نميكنه شوهرم گفت زنم اينجا مهمونه يه بشقابم جا به جا كنه لطف كرده وظيفه خودمه به مادرم كمك كنم🤭

وای ما هم معمولا تو هر هفته یه روزشو میریم مثلا حالا این هفته  شنبه بریم هفته بعدش دوشنبه ولی خ ...

خونه مادرشوهرم :شوهرم طفلی تایم میگیره هفته ای دو بار دقیق یه ربع میشینه و پا میشه میاد منم مناسبتا فقط میرم.... خونه مامانمم :چون شهر دیگه اس جمعه ها میرم شوهرمم سرکاره تعطیل باشه میاد

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

ازبعد عروسیمون نرفتیم،عروسیمون شر جمع کردن مادرشوهرم وخواهرسوهرام نبومدن،خداروشکر الان قطع رابطه ایم،فقط یبار مادرشوهرم وعجوزه هاش نبودت رفتیم به پدرش سر زدیم،خانواده خودم اگرچه کیلومترها دورن ولی شوهرم بیشتراز من دوس دارع بره،طوریکه گاهی هفته ای یبارم میبرم،هرتعطیلی هم بشه صددرصد میبره منو

خوش به حالت حالا اگه شوهر من بود میگفت از خونه بابا خودت که برمیگردی شاد و شنگولی از خونه بابا من غم ...

شوهر من که تا میرسیم به در خونه مامان اینا

میگه به به باز گل از گلت شکفت 😁

ی هفته ام‌نرم‌خونه مامان بزرگ اینام میگه میدونم  خاله خونت پایین افتاده😅😅

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
ما دختری اونا پسرن بعدم یه وقت پرسون کنن 

فرقی نداره هرکسی نیاز داره گاهی با مامانش تنها باشه.و مرد باید خودش این درک داشته باشه که حرف روش تاثیری نداشته باشه چون هرکسی جای خودشو داره مادر جای خود همسر جای خود.

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
خونه مادر شوهرم هفته اي يبار خيليم بهم خوش ميگذره  كلي باهام حرف ميزنه نميذاره دست به سياه و ...

آفرین به مادر همسرت و همسرت و خودت..که از خوبی و مهربونیشون سوء استفاده نمی کنی😍

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2706