2726
عنوان

شماجندوقت یه بار میرید خونه مادرشوهرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2774 بازدید | 136 پست

هرموقع حوصلمون سر بره میریم یا در هفته دوبار خونه جفتشون میریم اوایل عروسی من هر روز خونه مامانم بودم تا چندماه🤣 معمولا زیاد بدون من نمیره مگه وسط روز یه کاری داشته باشه

تاحالاهم سر رفت و امد مشکل نداشتیم

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادر شوهرم فوت شدن

یک روز تو هفته غذا درست می کنم و ظهر یاعصر با بچه ها میریم خونه مدر شوهرم...همسرم هم شب از سر کار میاد دنبالمون

خودش هم تو طول هفته وقت کنه یکی دو بار سر میزنه به پدرش برای چند لحظه

خونه مادرم هم حالا که بچه مدرسه ای دارم هفته ای یک بار ...با خواهر و برادرم هماهنگ‌میشیم با هم میریم...بچه نداشتم‌هفته ای دوبار میرفتم

خونه مادر بزرگ‌خودم هم هفته ای یک بار یا یک هفته در میون

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
زياد از ديدن من خوشحال نميشن منم درك ميكنم شايد پنج شش ماه يكبار اونم فقط براي مناسبتي كه حتما توش ك ...

اونوقت شوهرتون چی؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

هر هفته یا دو هفته یکبار خونه مادرشوهرم. 

هر دو سه روزی یک بار خونه مادرم

همسرم غر ک نمیزنه هیچ اصن خودش میگه بریم خونه مامانت اینا. گاهی وقتام مامانم میزنگه بهش خودش دعوت میکنه. ولی مادرشوهرم نمیزنگه خودمون میریم شب نشینی. اگه بگه شام بیایید میریم شام. میدونی شوهرم قبلا خیلی دوس داشت بریم خونه مادرش ولی هر وقت میرفتیم یچی میگفتن دلم رو میشکوندن. تو خونه سر شوهرم خالی میکردم. ولی از خونه مامانم اینا ک میایم تو ماشین آواز میخونم تو خونه شاد و شنگولم. کلی سر ب سرش میزارم. اونم خب شادی منو دوس داره دیگه. خودش میگه بریم خونه مامان من ینی مادر زنش

خدایا سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم
خوش به حالت 

الکی اعصاب خودتون سر این جور مسائل بهم نریزید

سر زدن هفته ای یه بار معقولانست

ما معمولا اخر هفته ها میریم

مامان خودم دوره

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
زياد از ديدن من خوشحال نميشن منم درك ميكنم شايد پنج شش ماه يكبار اونم فقط براي مناسبتي كه حتما توش ك ...

ماله منم اصلا تحویل نمیگیره جواب سلامم نمیده یا بزوور میده ولی اگه نرم یا دیرتر برم دعوا و ناراحتی درست میکنه برام😑

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
شوهرتون بدون شما میره؟ 

ما حدودا ۱۸ ساعت دوریم تا شهر خودمون و کل تابستونو خونه مادرشوهرم یعنی اونجا اتاق دارم کلا با هم زندگی میکنیم و عید نوروز و اگه تعطیلی یه هفته ای پیش بیاد و شوهرمم خیلی وقتا خودش تنهایی میره یه هفته کلا پیش پدر و مادرش میشینه و برمیگرده 

کاربر سابقم(اعتراض به وضعیت کشور باعث شد کاربریمو معلق کنن)😁😁😁

معمولا هفته ای یکبار با هم میریم.هرچند وقت یکبارم به همسرم میگم خودش تنها بره شاید بخواد تنها با مادرش حرفی بزنه چون خودمم نیاز دارم هرچند وقت یکبار با مامانم تنها باشم همسرمم این نیاز داره گاهی با مادرش تنها باشه

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
هر هفته یا دو هفته یکبار خونه مادرشوهرم.  هر دو سه روزی یک بار خونه مادرم همسرم غر ک نمیزنه ه ...

خوش به حالت حالا اگه شوهر من بود میگفت از خونه بابا خودت که برمیگردی شاد و شنگولی از خونه بابا من غم برک زدی تازه دعوامون میشد خیلی بی درکه

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

هفته ای یک یا دو بار 

مامان خودمم همینطور 

جمعه دوست ندارم برم دلم میخواد با شوهرم دوتایی بریم گردش 

بیشتر دوس دارم خونه خودم باشم

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .
هر یه ساعت یه بار خونه مادر شوهر هر چهار ساعت به بار خونه مادر اخه طبقه بالی مادر شوهرم با مامانم هم ...

چه خوب

البته اگه اهل دخالت و توقع بی جا نباشن

مخصوصا قسمت مامانش خیییلی خوبه😍

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2706