2726
عنوان

شماجندوقت یه بار میرید خونه مادرشوهرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2774 بازدید | 136 پست

خونه مادرشوهرم ماهی یه بار جمعه ها فقط خونه‌مامانمم همینطور

یک وقت هایی مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلأ دیگری رو بابتش قضاوت کرده بودی، اون لحظه خیلی هولناکه روبرو شدن با خودت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خونه جفتشون هفته یکبار در شرایط خاص هفته دوبار البته خونه مادر خودم

همسرمم هرروز میره خونه مادرش روزی دوساعت

بهشم گیر ن نمیدم

بغضی وقتا هم خونه مادرشوهرم دو هفته یکبار میرم 

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
هفته ای ی بار خونه مادرشوهرم. خونه بابام هر وقت دلم بخواد ولی روز میرم شب برمیگردم. دعوا هم.داشتیم ت ...

وای ما هم معمولا تو هر هفته یه روزشو میریم مثلا حالا این هفته  شنبه بریم هفته بعدش دوشنبه ولی خیلی غر میزنه شوهرم

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

مادر شوهرم هر وقت تماس بگیره دعوت کنه با اینکه تو یه ساختمونیم ، البته پیش میاد که مثلا میریم یکی دوساعت میشینیم شام یا ناهار میمونیم

خونه مامانم اینا تقریبا هفته ای یک شب با شوهرم ،که اونم دعوت میکنه ، بدون همسرم دو سه روز یکبار صبح میرم تا شب

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
هر یه ساعت یه بار خونه مادر شوهر هر چهار ساعت به بار خونه مادر اخه طبقه بالی مادر شوهرم با مامانم هم ...

وای چه بد

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ماهی یک دوبار ولی هفته ای یک بارمیبینمشون خونه خودم یا خواهرشوهرا دور همی داریم  هرهفته خونه یکی.

با مامانمم اکثر یا من اونجام یا اونا خونه ما به راحتی روزی یک بار میبینمشون

اوایل ازدواج خیلی دعوا داشتیم سر رفتن به خونه مامانم

2706