1507
1411
عنوان

شماجندوقت یه بار میرید خونه مادرشوهرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2189 بازدید | 136 پست

سه ماهه نه من رفتم ن همسریم

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی

اگه دنبال قیمت کامپوزیت هستین 

یه سر به ما بزنید

هفته ای ی بار خونه مادرشوهرم. خونه بابام هر وقت دلم بخواد ولی روز میرم شب برمیگردم. دعوا هم.داشتیم ت ...

وای ما هم معمولا تو هر هفته یه روزشو میریم مثلا حالا این هفته  شنبه بریم هفته بعدش دوشنبه ولی خیلی غر میزنه شوهرم

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
1436

مادر شوهرم هر وقت تماس بگیره دعوت کنه با اینکه تو یه ساختمونیم ، البته پیش میاد که مثلا میریم یکی دوساعت میشینیم شام یا ناهار میمونیم

خونه مامانم اینا تقریبا هفته ای یک شب با شوهرم ،که اونم دعوت میکنه ، بدون همسرم دو سه روز یکبار صبح میرم تا شب

گاهی باید گذاشت و گذشت😔
هر یه ساعت یه بار خونه مادر شوهر هر چهار ساعت به بار خونه مادر اخه طبقه بالی مادر شوهرم با مامانم هم ...

وای چه بد

ماهی یک دوبار ولی هفته ای یک بارمیبینمشون خونه خودم یا خواهرشوهرا دور همی داریم  هرهفته خونه یکی.

با مامانمم اکثر یا من اونجام یا اونا خونه ما به راحتی روزی یک بار میبینمشون

اوایل ازدواج خیلی دعوا داشتیم سر رفتن به خونه مامانم

1485

هرموقع حوصلمون سر بره میریم یا در هفته دوبار خونه جفتشون میریم اوایل عروسی من هر روز خونه مامانم بودم تا چندماه🤣 معمولا زیاد بدون من نمیره مگه وسط روز یه کاری داشته باشه

تاحالاهم سر رفت و امد مشکل نداشتیم

چشم  بد  به  دور  که  هم  جانی  و  هم  جانانی  

مادر شوهرم فوت شدن

یک روز تو هفته غذا درست می کنم و ظهر یاعصر با بچه ها میریم خونه مدر شوهرم...همسرم هم شب از سر کار میاد دنبالمون

خودش هم تو طول هفته وقت کنه یکی دو بار سر میزنه به پدرش برای چند لحظه

خونه مادرم هم حالا که بچه مدرسه ای دارم هفته ای یک بار ...با خواهر و برادرم هماهنگ‌میشیم با هم میریم...بچه نداشتم‌هفته ای دوبار میرفتم

خونه مادر بزرگ‌خودم هم هفته ای یک بار یا یک هفته در میون

سیل اومده😔 کلی از هموطنانمون رو در کام خودش برده و مصیبت زده کرده😭😭 اون وقت ی عده این وسط مشغول ماهیگیری سیاسی هستن😐😖 عزیز من وسط سیل ماهی میگیری حداقل ماهی درست بگیر نه ماهی عوضی😱😳اونم به تاسی از سلبریتیهای بی سواد و نان به نرخ روز خور😒😒 عزیزم اونا واسه گرفتن اقامت آمریکا ناچارن فحش به کشورشون بدن و به به و چه چه دشمن رو بکنن..من و تو چی ؟؟ صرفا جهت استحضار: ایران: در برف سال ۱۳۵۰(توجه کنید به سالش☺️) که نوکر آمریکا بودیم ۴۰۰۰ ایرانی کشته شدند و ۲۰۰ روستا زیر برف ناپدید شد😔😱 ✅آمریکا: حدود ۲ سال پیش در آمریکا سیل ماریا اتفاق افتاد که باعث تخریب ده‌ها هزار خانه و کشته‌ شدن ۳۰۰۰ آمریکایی و خسارت ۹۱ میلیارد دلاری شد(آمارهای رسمی خیییلی کمتر اعلام کردند ولی بعد فرماندار پروتریکو آمار ۵۰ برابری تلفات رو پذیرفت و بهش اعتراف کرد)😔😱 چین: سال ۱۹۹۸ بر اثر سیل در بخشی از جنوب چین بیش از ۴ هزار نفر جانشان را از دست دادند😔😱 ژاپن: چند ماه قبل (تیر۹۷) بر اثر سیل در ژاپن ۲۰۹ نفر جان خود را از دست دادند😔😱 کانادا: چندماه قبل (تیر۹۷) موج گرما در شهر یک و نیم میلیون نفری مونترئال و استان کبک کانادا ۷۰‌نفر را به کام مرگ کشاند😔😱 نکنه اینا هم جمعه به جمعه مرگ بر این و ان میگن؟؟؟؟🤔😏 اندکی تعقل و تامل🙏 چشم و گوش بسته دنبال حرف سلبریتیهای بی سواد نریم..اونا مجبورن بیچاره ها مجبووور..(یک بند از قانون پذیرش اقامت اثبات وفاداری به آمریکا و مخالفت با ج.ا.ا طی فعالیتهای مجازی هست😏) درکشون کن بد بختها رو که ناچارن به وطن فروشی.. ولی با طنابشون تو چاه نریم...قبلا که چوبش رو خوردیم..😔😕 ❤️❗️خدا در قرآن به کافران و ظالمان لعنت می فرسته و براشون آرزوی مرگ می کنه...ما از خدا بیشتر سرمون میشه نعوذ بالله؟؟❗️❤️
1476
زياد از ديدن من خوشحال نميشن منم درك ميكنم شايد پنج شش ماه يكبار اونم فقط براي مناسبتي كه حتما توش ك ...

اونوقت شوهرتون چی؟ 

هر هفته یا دو هفته یکبار خونه مادرشوهرم. 

هر دو سه روزی یک بار خونه مادرم

همسرم غر ک نمیزنه هیچ اصن خودش میگه بریم خونه مامانت اینا. گاهی وقتام مامانم میزنگه بهش خودش دعوت میکنه. ولی مادرشوهرم نمیزنگه خودمون میریم شب نشینی. اگه بگه شام بیایید میریم شام. میدونی شوهرم قبلا خیلی دوس داشت بریم خونه مادرش ولی هر وقت میرفتیم یچی میگفتن دلم رو میشکوندن. تو خونه سر شوهرم خالی میکردم. ولی از خونه مامانم اینا ک میایم تو ماشین آواز میخونم تو خونه شاد و شنگولم. کلی سر ب سرش میزارم. اونم خب شادی منو دوس داره دیگه. خودش میگه بریم خونه مامان من ینی مادر زنش

خدایا سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم
خوش به حالت 

الکی اعصاب خودتون سر این جور مسائل بهم نریزید

سر زدن هفته ای یه بار معقولانست

ما معمولا اخر هفته ها میریم

مامان خودم دوره

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
زياد از ديدن من خوشحال نميشن منم درك ميكنم شايد پنج شش ماه يكبار اونم فقط براي مناسبتي كه حتما توش ك ...

ماله منم اصلا تحویل نمیگیره جواب سلامم نمیده یا بزوور میده ولی اگه نرم یا دیرتر برم دعوا و ناراحتی درست میکنه برام😑

اللهم صل علی محمد و ال محمدوعجل فرجهم❤من برای حال دلم محتاج دعاتم دوستم😙😍باور کن خودمم میام نینی سایت انگار اومدم ختم صلوات 😆😆صلواتتو بفرس خانوم هم ثواب داره هم مشکل خودتو بقیه حل میشه انشالله😍
شوهرتون بدون شما میره؟ 

ما حدودا ۱۸ ساعت دوریم تا شهر خودمون و کل تابستونو خونه مادرشوهرم یعنی اونجا اتاق دارم کلا با هم زندگی میکنیم و عید نوروز و اگه تعطیلی یه هفته ای پیش بیاد و شوهرمم خیلی وقتا خودش تنهایی میره یه هفته کلا پیش پدر و مادرش میشینه و برمیگرده 

کاربر سابقم(اعتراض به وضعیت کشور باعث شد کاربریمو معلق کنن)😁😁😁
1508