2726
عنوان

شوهرم خیلی میخوابه چی کار کنم؟

763 بازدید | 50 پست

زندگیمون اصلا تنظبم نیس مثلا یه روز ساعت 4 میاد خونه یه روز 3 میاد(واسه ناخار منظورمه)تایم مشخص نداره بعد اونم میره میخوابه تا ساعت 7 یا 8 شب میگه سر و صداام نکنم که بتونه بخوابه من میمونم عاجز هیچ کاری نمیتونم بکنم از طرفی همین خوابیدنش باعث شده با کارامون نتونیم برسیم چی کار کنم از خوابیدنش کم کنه ؟

بعضیا سواد حرف زدن که ندارن هیچ...شعور خفه شدنم ندارن...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ا ن گ ش ت🤣🤣🤣🤣

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2728

نزار بخوابه کاراتو انجام بده تا کم کم از سرش بیفته بگو کاردارم نمیشه انجام ندم 😁

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
چ خبرهههه،،شبم میخوابه؟بهشبگو پاشه کمک کنه،،یه ساعت  خواب بسه

شبا کمتر از 2 نمیخوابه کلافه شدم از دستش کشیده به باباش دارن رکورد ثبت میکنن

بعضیا سواد حرف زدن که ندارن هیچ...شعور خفه شدنم ندارن...
2706