1507
1411

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

وای سویق خوبه ینی؟ منم میخوام چاق شم  اگه خوبه بگیرم

من کاربری ام که  حتی خدا شاهده برا لایک هم خوشحال میشم      لطفا تایپک های باحال رفتین منم تگ کنید  جا نمونم از قافله                                                                 هنوز در من دختری ساز امید  مینوازد     بعدم  وقتی نظر منو دوست ندارید چه اصراریه هی میای پیگیری میکنی منو؟ مخصوصن یه نفر اه       
1473
1485
اینستا من از خاله مریم گرفتم حرف نداشت سویقاش واسه بچه هام گرفتم خودمم میخورم  

واسه بچت گرفتي تاثير داشت ؟من دخترم ٩ماهشه ميخوام برا چاقي براش بگيرم ولي نميدونم خوبه يا ن 

سه وعده البته باید مرغوب باشه 

چجوری میخورنش؟ بد مزه نیس؟

من کاربری ام که  حتی خدا شاهده برا لایک هم خوشحال میشم      لطفا تایپک های باحال رفتین منم تگ کنید  جا نمونم از قافله                                                                 هنوز در من دختری ساز امید  مینوازد     بعدم  وقتی نظر منو دوست ندارید چه اصراریه هی میای پیگیری میکنی منو؟ مخصوصن یه نفر اه       
1396
نه من بهش سه شیره اضافه میکنم خوبه

چقد وزن اضافه کردی؟ تو چه مدت؟ برنگشت؟

1508