1464
1520
عنوان

از رابطتون با همسرتون راضی هستین

994 بازدید | 95 پست

رابطش با شما خوبه از بودن باهاش لذت میبرید از هر لحاظ منظورمه

آخه یه جا خوندم زنای ایرانی از رابطشون راضی نیستنو این باعث زیاد شدن طلاق میشه

کاربری سال ۹۷پاک شده 

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1436

هر کی گفته دروغ گفته بیار روبرو کن😂😂😂😂

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !
1485

خدا رو شکر راضیم وقتایی که سرکار همش دلتنگشم و اس بازی میکنیم وقتایی هم که میاد همش میگیم میخندیم عینه بچه هام قوربون صدقش میرم اونم مثله من خدا ایشالله هیچوقت سایشو از سرم برنداره 

احساس رضایت و خوشبختی برای من مطللق نیست یه روز خییییلی ازش راضیم یه روز دیکه ن اما در کل راضیم ازش

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪
1396
اره من که راضیم نه هنوز همو دیدیم نه همو میشناسیم دوری و دوستیه چون من هنوز مجردم

😂😂😂😂😂😂😂اعتماد به سقفت توحلقم

😂هر کس بد ما به خلق گوید😂 مادیده به بد نمی خراشیم😂  ماخوبی او به خلق گوییم😂 گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم 😂💖میشه یه صلوات براحاجت دلم بفرستی💖

الحمدلله از همه لحاظ راضیم

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
1514