2726
چجوری میفتن دنبالت یعنی چی 

يعني يجا كامنت ميذارم در عين واحد دوستاشونم خبر ميكنن و همونجا راجب من صحبت ميكنن و توهين ميكنن تند تند هم همو لايك ميكنن

😑

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب حسودیشون واسه همینه ک ناشناخته ان آرزو دارن شناخته بشن😅

يعني در اين حددد؟😐

به يكيشون گفتم عزيزم من اصلا شمارو نميشنااسم تاحالا باهاتم حرف نزدم اين همه پستي و حقارت از كجا ميااد؟؟؟

جوابي نداره بده ك

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
تا جايي ك بتونم به يورمان ميگيريم بعضياشونم به حدي بدبخت هستن پشت سرم صحبت ميكنن😂

اونا ببینی کی ان دیگه😕😐😐😐

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2728
فقط منشنم کن همین😊😊😎😎🔪🔪🔪

😂😂😂

به توام توهين ميكنن عزيزم اونوقت من ناراحت ميشم

ولی فک کنم رکورد پستوزدی ازتوبالاترندیدم تاحالا😅😃

از من بالاتر 

نيلاي و گيسو هستن😅

تو پربازدید ترین تاپیکا میبنیم یا شاید سوالت اینه از کجا میفهمیم چ موضوعی پر بازدیدمیشه؟

دومیش😅منظورم اینه میرم پربازدیدارومیبینم مینویسن پربازدیدمیشه این تاپیک میخوام بدونم چجوری میفهمن🤔

روکاراتون بیشترفک کنین...زمین مربع نیس🧠💭
زنا همین کارا رو میکنن ک هیچ ابی رو گرم نمیکنن😂😂😂

اينا چه بچه هايي رو ميخوان تربيت كنن 

وحشتناكه

اونا ببینی کی ان دیگه😕😐😐😐

😑😑تا حالا باهاشون هم صحبت نشدي ببيني چقدررر بد دهن هستن و فاز فرهنگ ميگيرن

2706