2737
2739

یهو صدای داد چند تا مرد اومد به طرز خیلی وحشت ناک تا رفتم جلو پنجره یهو یه پراید وانت ماشین روشن کرد با سرعت اومد اونم تو ماشین داد میزد رفت پیش اون چند نفر یکی نشوندن جلو بقیه پنج شش نفر بودن پریدن پشت ماشین رفتن با سرعت بعد یکی هی داد میزد چاقو خورده یه ماشین و موتور دیگه هم دنبالشون رفتن.الان دوباره یکی داد زد مأمور اومد برو برو یکی با موتور گاز داد رفت.خدایی چه وضعیه خانواده هاشون نمی گن تا این وقت شب کجا مردین هم خودشون گرفتار میکنن هم مردم از خواب آرام میندازن  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

محل ماهم همينه همش صدا دعوا مياد

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍
2731
2738
خدایی نمیگن بابا زن حامله هست تو خونه ها مریض هست مردم هزار جور مریضی دارن این وقت شب سکته میکنن.

فرهنگ ندارن ديگه چى بگم ير خانواده خودشون بياد ميفهمن

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍