2733
2734
عنوان

درد زیر شکم که به کمر میزنه

72053 بازدید | 24 پست

یه مدتیه زیر دلم درد میکنه بخصوص شبا که میخوابم ، کیست ندارم ، عفونت هم نداشتم ، کلیه هام هم.سنگ نداره، الانم همراه با این درد حالت تهوع دارن، بنظرتون مشکل چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام من تو افدام به بارداری ام الان سمت چپ زیرشکمم خیلی درد میکنه یچیزی مث حباب میترکه و اصلا نمیتون ...

منم اینجور بودم باردارم بودم

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
منم اینجور بودم باردارم بودم

اع خداکنه بارداربشم،آخه دکترم گفت تاموقع پریودیت صبرکن یک هفته دیگه موقع پریودیمه،حالا منتظرم ببینم تاخدا چی میخاد یه طرف شکمم بزرگتر ازسمت راستمه یخورده

منم باردارشدم🥰😍😘

بسلامتی عزیزم مبارکه

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
2706