2703
2553

دیشب سونو فولیکول 20داشتم ...امشب فولیکول نبودش اما مایع در کلدوساک دیده نشد.

۱۰ساله منتظر اومدن نی نی هستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هر دو سونو رو یجا دادی؟؟  مایع دیده نشده یعنی ازاد نشده 😕

نه دو جای مختلف سونو کردم ...امروز ظهر کیت م دو خط پررنگ بود البته خط کنترل یه ذره پررنگ تره...ممکنه سونو اشتباه کرده باشه امشب آخه سرش خیلی شلوغ بود

فک کنم برای فولی باید دیده بشه  یدونه هست داخله لگنه اون خطرناکه

یعنی هر وقت فولیکول پاره بشه و تخمک آزاد بشه مایع در کلدوساک دیده میشه ...درسته؟؟؟؟؟

یعنی هر وقت فولیکول پاره بشه و تخمک آزاد بشه مایع در کلدوساک دیده میشه ...درسته؟؟؟؟؟

بله فک‌کنم 

ولی شما برو اقدام ،۵ شب پشته هم اقدام داشته باش مهم اینه که فولی داری دیگه

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2714
بله فک‌کنم  ولی شما برو اقدام ،۵ شب پشته هم اقدام داشته باش مهم اینه که فولی داری دیگه

ممنون ج دادی گلم ....چطور ممکنه فولی دیشب 20 بود امروز غیب بشه بگه 8-11داری ....ممکنه سونو امشب اشتباه کرده باشه ...ولی گفت مایع دیده نشد

ممنون ج دادی گلم ....چطور ممکنه فولی دیشب 20 بود امروز غیب بشه بگه 8-11داری ....ممکنه سونو امشب اشتب ...

من جات بودم خودمو درگیر نمی کردم فقط اقدام می کردم 

[QUOTE=112009649]من جات بودم خودمو درگیر نمی کردم فقط اقدام می کردم [/QUOTE

تبریک میگم بارداری ت رو...برا من دعا کن عزیزم ...خیلی تن هام .کمبود بچه رو توی زندگی م واقعا حس میکنم.

[QUOTE=112009649]من جات بودم خودمو درگیر نمی کردم فقط اقدام می کردم [/QUOTE تبریک میگم بارداری ت رو ...

ممنونم من بچه ی دوممه 

اما از من به نو‌ نصیحت الکی خودتو درگیره این سونو ها و اینا نکن در ارامش اقدامتو انجام بده هر ماه جواب می گیری

ممنونم من بچه ی دوممه  اما از من به نو‌ نصیحت الکی خودتو درگیره این سونو ها و اینا نکن در ارام ...

اگه این این ماه باردار نشم تصمیم دارم خودمو به بیخیالی بزنم  ......دیگه نه سونو میرم نه آمپول نه کیت هیچی .....

مشکلت تنبلیه؟؟

نه عزیزم اتفاقا هر ما چند تا فولیکول بالغ دارم این ماه یه دونه 20دیروز داشتم که امروز غیب شد خخخخخخ.فک میکنم آزاد نمی شن فولی هام واسه همین آمپول و سونو میرم ... همسرم کم تحرکی اسپرم رو داره

2706