2737
2734
عنوان

شوهر تنبل

499 بازدید | 48 پست

سلام دوستان راهنماییم کنید چون واقعا کم آوردم

25سالمه, خیلی پرانرژی و فعالم, مثلا هر روز باشگاه و ورزش میکنم, کلاس موسیقی میرم و عاشق سازمم, کوهنورد حرفه ای هستم, و در کنار تمام اینها هم خانه دار و کدبانوی خوبی هستم هم همه جوره کم نمیزارم و همه چی تمومم, نکه مغرور باشم و از خود راضی, اینارو اطرافیانم بهم میگن حتی مادرشوهرم یه بار گفت همه بهت حسادت میکنن! تازه دانشجو هم هستم, اینارو گفتم بدونید خیلی فعالم حتی ساعتی تو روز وقتم خالی و به بطالت نمیگذره.

اما درعوض شوهری دارم که 5ساله باهاش زندگی میکنم نه اهل ورزش و باشگاه, نه کتاب نه موسیقی نه هییییچی اصلا کاملا خنثی تنبل و بی تفاوت به همه چی هستش, از لحاظ دوست داشتن چیزی برام کم نزاشته و ادعای عاشقی داره اما دو دنیای متفاوت داریم, تو این سالها هرکار کردم کمی علاقمند بشه و با من همراه بشه اصلا نشده, کارش فقط اینه بره سرکار بیاد خونه بگیره بخوابه یا سرش تو گوشی باشه, تو کارای خونه م خیلی شلخته و تنبله, سفره و ظرف غذاشو من باید بیام جمع کنم, به هیچی ام فکرنمیکنه حتی هیچوقت برنامه ای برای اخرهفته ها و بودن با من نمیزاره

هروقتم اعتراض کردم گفته تو درک نداری تو زن زندگی نیستی!

حتی گاهی دعواهامون بالا گرفته و توهین و بد دهنی میکنه,از کتک زدن اصلا ابایی نداره,  انتقاد پذیرنیس, میگه همینه که هست میخوای بخواه نمیخوای نخواه, برو جدا شو من همینم!!!

.

بنظر شما من چیکار کنم؟ واقعا تو زندگیم سرد شدم, دلم میخواد کسی کنارم باشه حدقل کمی شبیه به خودم, پرانرژی و پرامید و فعال باشه نه خوابالو و تنبل و بی برنامه...و بدتر ازون عیب هاشو قبول نکنه,  هر روزم شده زجر کشیدن وقتایی که از سرکار برمیگرده و خونه اس!!

لطفا راهنماییم کنید چون دارم به جداشدن فکر میکنم

همیشه سعی کن همینجوری مستقل باشی.....میخای چیکار حالا😂

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
کاری نمیشه کرد عزیزم‌ بهتره زیاد بهش گیر ندی بدرک اگه اذیتت نمیکنه کاریش نداشته باش زندگی خودتو بکن

خیلی سخته زتدگی با آدم تنبل و خوابالو و همیشه خسته...  حتی کارای خودشو نمیکنه کلافم کرده, هرشب قهر و دعوا داریم, راحت میره میگیره ساعت ده شب میخوابه

وای چقد حوصله بری  طفلی شوهرت خدا کمکش باشه   قرار نیس چون تو تیزی همه مث تو باشن

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2706