2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر جا میریم به یه چیز میگن ویروس جدید

یه جا رفتم گفتن ویروس جدیدا گرفتیم هممون اسهال شدیم

یه جا رفتم گفتن هممون گلودرد و سرفه

یه جا رفتم تب و لرز بدن درد 

چندتان این جدیدای لعنتی؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738

خدا ب باردارا رحم کنه

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
آره پسرم کوچیکه ولی میگه سردرد دارم گلوم میسوزه تب دار ه. داداشم هم این طوره که شما میگی خوب میشه؟؟

اینشالا از مریضی ما نباشه مال ما خیلی فاجعه س. منو بچه هام هر سه گرفتیم تقریبا ۵ روزه یکمی داریم بهتر میشیم اول شوهرم گرفت هنوزم یکمی مریضه بیشتر از ده روز گذشته از مریض شدنش. بچه هام بی اشتهان و همش میخوابن.دستو پا و کمرمون تیر میکشه یه لحظه سردمونه یه لحظه گرممونه کلی شیاف دیکلوفناک استفاده کردیم.دیگه حسابی لاغر شدن فردا مولتی ویتامین میدم و غذایی که دوست دارن میپزم ولی میدونم بیفایدس😔

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
وای طفلی پسرم خدا به داد برسه 

عزیزم خیلی مراقبشون باش اگه بستری گفتن نکنه که بستری نکنی. منو همسرم گرفتیم تازه ازاون دنیابرگشتیم. نگرانت نکنم ولی دختر5ساله فامیلمون فوت شد متاسفانه. بدن بخصوص ریه هاشو عفونت گرفته بود.همون روزای اول به خانوادش گفته بودن بستریش کنیدایناگفتن خودمون توخونه مراقبت میکنیم. دختردسته گل به چه آسونی ازدستشون رفت

دردم از یار است و درمان نیز هم
اینشالا از مریضی ما نباشه مال ما خیلی فاجعه س. منو بچه هام هر سه گرفتیم تقریبا ۵ روزه یکمی داریم بهت ...

ای وای 😔ایشالا بهتر میشد برای ماهم دعا کن 

2706