2726
عنوان

بگید چکار کنم بلاکم کرد😭+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 7487 بازدید | 205 پست
فدات شم 😘😘😘 آره خیلی چیزا الان حتی تو رویا هم فک نمیکنی ک روزی مشکل زندگیت باشه ،بعد ک عروسی میک ...

ازه واقعا .مثلا من خودم بااینکه سنتی ازدوا.ج کردم .سنمم کم بود هیجکسم بهم نگفته بود که خانواده مهمه والان بااینکه شوهرم زمین تا اسمون فرهنگش باخانوادش فرق میکنه ولی گاهی ازدست خانوادش عذاب میکشن اصلا هیج سنخیتی باهاشون نداریم من وشوهرم ولی اخرش که جی خانوادشن نمیشه که بذاریمشون کنار.

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
😂😂😂😂😂۴روز دیگه یادت میره تازه میگی عجب خری بودما این دیگه کی بود

عزیرم داستان زندگی منو نمیدونی 

من دختری بودم ک روابط زیادی با پسرا داشتم خیلییی زیاد همزمان با چند نفر بودم اما به هیج پسری ابراز علاقه نمیکردم حتی عزیزم نمیکفتم بعد ک عاشق من میشدن ولشون میکردم تا اینکه این سر راهم اومد منو درست کرد نمازخونم کرد باهام حرف میزد کمکم کرد من خیلی اذیتش کردم خیلی 😭😭 فک نمیکردم ی روز اینطور جوابمو بده 

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بخاطر کم تجربگی و نا پختگی ک داره اینجوری واکنش نشون میده  گفتم ک تو پست قبلیم الان کام ...

ینی دوسم داره ؟؟

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂
ازه واقعا .مثلا من خودم بااینکه سنتی ازدوا.ج کردم .سنمم کم بود هیجکسم بهم نگفته بود که خانواده مهمه ...

آره خب،خونوادشن،ن میشه قطع رابطه کرد،ن میشه واکنش نشون داد در برابر کاراشون نتیجش میشه خودخوری🤕

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
2728
ینی دوسم داره ؟؟

الهییییییی،نگو این جوری اشکم در اومد دختر خوب 😞 

من چی بگم،تو دو ساله باهاشی

من فقط دارم با توجه ب تجربه خودم تو دوست و آشنا،و سن این آقا و چهار تا ص چت راهنمایی میکنم تورو 

تو بودی ک شبانه روز بودی باهاش دو ساله

ببین تمام حرفایی ک زده بود با کار امشبش دود شد رفت هوا تو قلبت؟؟ یا میتونی چشم پوشی کنی ؟؟

قلبت ایمان داره ب حس اون ب خودت عایا؟؟

الهییییییی،نگو این جوری اشکم در اومد دختر خوب 😞  من چی بگم،تو دو ساله باهاشی من فقط دارم با ...

نمیدونم هیچی نمیدونم 

گفتش اشغال 

گمشو 

اینارو‌بیخیال گفت حوصلتو ندارم 

محمد به من گفت حوصلتو ندارم 

وای باورم نمیشه بلاکم کرد 

تازه جواب  تلفنم ندادش 

محمدی ک میگفت  تنها آرزوی این دنیامی  میدونه من دارم تو سرما یخ میزنم ولی کاری نکرد 

مگه من آرزوش نبودم پس تحمل نمیکنه ک از سرما بلرزم؟!تحمل میکنه 😭

ینی میشه 

نمیدونم هیچی نمیدونم  گفتش اشغال  گمشو  اینارو‌بیخیال گفت حوصلتو ندارم  محمد ...

کجایی مگه تو حیاطی؟؟؟؟

ای بابا ،کاش میشد کاری کنم برات 😞

کجایی مگه تو حیاطی؟؟؟؟ ای بابا ،کاش میشد کاری کنم برات 😞

بله تو حیاطم 

فداتشم مهربونم 

بله تو حیاطم  فداتشم مهربونم

پاشو برو تو اتاقت ،نکن این کارو با خودت 

حتما خیلی عصبانی شده ازت،و دیگه خجالت کشیده از عصبانیت اولیش هی داره خراب تر میکنه اوضاع رو 

الان تو فقط فکر منفی میاد سراغت،سرما هم میخوری تو این هوا 

اگه بی قرارم برای دلت 

دل بی قرارم فدای دلت 

تمام وجودم به نام تو 

منو کاش بزاری به جای دلت 

تو داری دلم رو به خون میکشی 

منو تو هوای جنون میکشی 

قراره به عشقت هوایی بشم 

چند دقیقه پیش دوباره آنلاین شد 😔

نمیدونم هیچی نمیدونم  گفتش اشغال  گمشو  اینارو‌بیخیال گفت حوصلتو ندارم  محمد ...

عزیزم دنبال بهونه بود اخه ادم بخاطر چالش اینطوری میکنه

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔
عزیزم دنبال بهونه بود اخه ادم بخاطر چالش اینطوری میکنه

چه بهونه ای اخه اگه بخواد بره نیاز نیس اینطور رفتار کنه بگه نمیخوامت بره من همیشه بهش کفتم  نخواستی نمون بر‌و تادوساعت قبل این حرفا باهم خوب بودیم 

چه بهونه ای اخه اگه بخواد بره نیاز نیس اینطور رفتار کنه بگه نمیخوامت بره من همیشه بهش کفتم &nb ...

عزیزم بخدا دنبال بهونه بوده روش نمیشده بگه نمیخواد اخه ایم سالم سر همچین چیزی اینطوری میکنه  ? داشتی شوخی میکردی چالش بوده این حرکتاچیه دیگه

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔
عزیزم بخدا دنبال بهونه بوده روش نمیشده بگه نمیخواد اخه ایم سالم سر همچین چیزی اینطوری میکنه  ? ...

بعد بلاکی دوباره بهم پیام داد 

اگه نمیخواست اینستا وات هم بلاک میکرد 

ینی نمیخواد 😣😭

2706