1464
1520
عنوان

بگید چکار کنم بلاکم کرد😭+شات

3625 بازدید | 205 پست

ی چالش زده بودن منم انجام دادم زد بلاکم کرد گوشیشم خاموش کرد 

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

کی 😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
1436
1334

😐😑😑😑😑😑😐😐😐

هرکسی از زندگیم رفت یک روز برگشت، و من بخشیدم ،اما تو هیچوقت  به زندگیم برنگرد،توفرق داشتی با بقیه، تو خیلی چیزا میدونستی از من، برا اینکه من رو خیلی میفهمیدی و رفتی ، برنگرد(:💔
1474

ببین چی بوده دیگه😐😂 بعضی چالشا واقعاااااا دیگه پا رو از حد فراتر میذارن😑

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مریم هستم. تیکر رسیدن به آرزوییه که همه زندگیمه. تیکر رسیدن به چیزیه که دارم به خاطرش ذره ذره آب می شم. دوستای قشنگم خوااااهش می کنم اگه امضامو می بینین برام دعا کنید حتی یک صلوات. حال دلم خوب نیست. خدا دعای بنده هاش در حق دیگران رو محاله مستجاب نکنه. برام دعا کنید که دلم خیلییییی شکسته. به امید روزی که بیام اینجا تاپیک بزنم بگم آروم شدم... دوستتون دارم💙 و از ته قلبم براتون خواستار آرامشم💙/ ممنون میشم اگه تاپیک دعا یا ختم بود صدام کنید💙 اگر نبودم خواهش میکنم منشنم کنید که بقیه برای حل مشکلم دعا کنن💙/ خدایا به حق پنج تن، به حق قرآنت، به حق عصر، شمس و قمری که بهشون قسم خوردی، دستمو بگیر... خدایا می دونم ۱۵ دی همه چی تمومه و اون حاجتی که میخوام رو گرفتم... می دونم اون روز از خوشحالی می افتم به سجده... الهی امیدم فقط تویی... کمکم کن... و ببخشم می دونم همه این دردا بخاطر گناه خودمه...💙
1508