2726

چندروز به پریودم مونده بود ،باشوهرم حرفم شد خیلی حالم بد بود .همون لحظه پریود شدم.

ناراحتی ربطی به پریود بودن داره؟

اخه تاحالا چندبار واسم این قضیه اتفاق افتاده ک ناراحت شدم و زود پریود شدم

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه فشار روحی خیلییی شدید باشه بله

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
2728

بله عزیزم 

کاملاااا ربط داره 

من برام اتفاق افتاده تو یک ماه دوبار پریودشدم بخاطر ناراحتی شدید

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
اره خیلی حالم بد بود 😢

من با دل درد کمر درد خیلییی شدید میشم اگه فشار روحی وارد شه

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
بله عزیزم  کاملاااا ربط داره  من برام اتفاق افتاده تو یک ماه دوبار پریودشدم بخاطر ناراحت ...

منم یه بار بعداز ده روز شدم  

اقدام بودم واسه بارداری خیلی دلم گرف

انشالله دفعه دیگه