2726
عنوان

مصرف حبوبات در شیردهی

16478 بازدید | 28 پست

سلام مامانا خسته نباشبن شبتون بخیر😘

مامانی خوشکل میخواستم بدونم حبوبات تا ماه چندم شیردهی باید رعایت کنیم پسرمن ۲۸ روزشه.یکمم کولیک یاهمون دلدرد داره،میخاستم بدونم مصرف حبوبات توغذا باشه تا کی نباید مصرف کنم.ممنون از راهنماییهاتون

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋

تا وقتی کولیک ادامه داره باید رعایت کنی منکه نه شیر میخورم نه حبوبات عدس مخصوصا نفخ بالایی داره بادمجون سردیه نخور 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
تا وقتی کولیک ادامه داره باید رعایت کنی منکه نه شیر میخورم نه حبوبات عدس مخصوصا نفخ بالایی داره بادم ...

منم مثل تو نه لبنیات میخورم نه حبوبات حتی میوها و مرکباتم ممنوع کرده خدایا دیگه چی بخوربم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چی بخوریم ک قوی باشه برای خودمون خوب باشه . ب نی نی کار ندارما. واسه خودمون. الان مثلا یکی شیر نمیخوره چی بخوره خب اون مدت

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2728
منم مثل تو نه لبنیات میخورم نه حبوبات حتی میوها و مرکباتم ممنوع کرده خدایا دیگه چی بخوربم

چ بدونم دیگه باید چندوقت ب شکممون بد بگذرونیم لبنیات دیگه حتما بخور پسر من رفته رفته خیلی بهتر شده شکرخدا مال شمام خوب میشه 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
چ بدونم دیگه باید چندوقت ب شکممون بد بگذرونیم لبنیات دیگه حتما بخور پسر من رفته رفته خیلی بهتر شده ش ...

لبنیات خیلی تاکید داشت مموع فقط گفت شیراونم کم

عرق زنیان و‌ رازیانه هم نفخ شکنه خودتون بخورید نفخ شیر کم میشه

چی بخوریم ک قوی باشه برای خودمون خوب باشه . ب نی نی کار ندارما. واسه خودمون. الان مثلا یکی شیر نمیخو ...

پیدا کردی به منم بگو

عرق زنیان و‌ رازیانه هم نفخ شکنه خودتون بخورید نفخ شیر کم میشه

رازیانه دارم ولی نی نی پسره ازشیرمون بخوره بدنیست چون شنیدم رازیانه واس پسرا خوب نیس

والا من کولیک دخترم از هجده روزگیش شروع شد دکتر گفت لبنیات حبوبات ترشی سردی موز پسته جگر تخم مرغ گوجهدخیار و حذف کن😕منم خدایی ده روز کامل رعایت کردم هیچی نخوردم دلم برا غذاخوردن تنگ شد صبحانه شیره انگور نهار سوپ یا خوراک مرغ،مرغ اپز یا سرخ شده،کتلت.بعد کم کم دیدم دارم ضعیف میشم رنگ ورم زرذ شد یه شب دیدم همه جا تاره خونه داره میچرخه فهمیدم فشارم افتاد شوهرم سریع اب قند اینا بهم داد بعد تازه دخترم فرق چندانی نداشت همچنان گریه خودشو داره تاالان که چهل وسه روزشه شبا جیغ وگریه داره منم دیدم شیرم دارخشک میشه هیچی نخورم الان دیگه میخورم غیر ازشیر وماست وسبزی حبوباتم نفخ شو میگیرم

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
والا من کولیک دخترم از هجده روزگیش شروع شد دکتر گفت لبنیات حبوبات ترشی سردی موز پسته جگر تخم مرغ گوج ...

وای دیوانمون کردن که منم مث تو زردو ضعیف شدم باورکن ۲۷ روزه راییدم رسیدم به وزن قبل حاملگیم

میگذره این روزا،بچه سه ماهه بشه همه گی تموم مبیشه راحت میشین.

اگر خواستین غذای نفاخ بخورین حتما نیم ساعت قبلش،یه لیوان دمنوش زیره بخورین.

حتما حتما قبلش،بعدش فایده نداره.با نبات.

ولی بچه ها پس چرا من چهار ماه شدیبییید مراعات کردم وزنم پایین نیومد!

2706