2737
2734
عنوان

بارداری بعد زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 56 پست
وای  یعنی میخواستی بیاری  باید مواظب میبودی باردار نشی  سقط گناههههه  از طرف ...

آره فقط ب خاطر سختی هاش از یه طرف بد بارداری هم هستم 

پلنگ وحشی بیمه 😥مره دستی هاکردی😗..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۴ روز خوردم افتادم بیمارستان از سردرد 😑ما۵سال طبیعی بود اصلا نمیترسیدم الان فک میکنم باز باردارش ...

انقد بهت سخت میگذره؟😂😂 من فقط تنگی نفس امونمو بریده

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
2728
کاندوم ک شوهرم نمیزاره حساسیت داره قرصم خودم میگرن دارم نمیتونم بخورم چیکار کنیم😥😥من ماه اول اقدام ...

به همه مدل و نوع کاندوم که حساس نیس‌.اینهمه مرد یه کم سختی میکشن کاندوم میذارن که بعدا نگن وای ناخواسته بچه دار شدیم

انقد بهت سخت میگذره؟😂😂 من فقط تنگی نفس امونمو بریده

ن بابا الان خوبه دخترعموهام شیره ب شیرن فاصلشون یساله زن عمومو پیر کردن نمیتونم تصور کنم دوتا بچه کوچیک داشته باشم دست تنهام هستم پدرم درمیاد😂😂😂😂

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
ن بابا الان خوبه دخترعموهام شیره ب شیرن فاصلشون یساله زن عمومو پیر کردن نمیتونم تصور کنم دوتا بچه کو ...

اره اونجوری ب بچه اول هم ظلم میشه طفلک😆😆

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
2738
به همه مدل و نوع کاندوم که حساس نیس‌.اینهمه مرد یه کم سختی میکشن کاندوم میذارن که بعدا نگن وای ناخوا ...

میدونی خوشش نمیاد بهانه کرده 😂دارم میرم رو مخش 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
باشه ممنونم 

از دستم ناراحت نشی اینجوری گفتما فقط اینکه عذاب وجدان نداشته باش باشه ب بچتم بیشتر میرسی زیادم فک نکن بهش شوهرت چیزی نگفت سقط کردی دردم داشتی زیاد؟؟؟

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
اره اونجوری ب بچه اول هم ظلم میشه طفلک😆😆

الان دختر اولیه طفلک بچگی نکرد همه جذب دومی شدن ب اون هی گفتن بزرگ شدی دیگه دلم میسوزه براش مادرشونم پوست استخون واقعی شده 

خوشش نمیاد بره وازکتومی آدم که نباید انقد خودخواه باشه

ی کاری باهاش میکنم شده با چسب پنج سانتی درشو ببندم میبندم 😂😂

الان دختر اولیه طفلک بچگی نکرد همه جذب دومی شدن ب اون هی گفتن بزرگ شدی دیگه دلم میسوزه براش مادرشونم ...

اخی چ سخت 

خدا سرمون نیاد😩😩😩😩

من تو‌مسولیت همینم مرددم میترسم 

اخی چ سخت  خدا سرمون نیاد😩😩😩😩 من تو‌مسولیت همینم مرددم میترسم

دقیقا یکی نیس خودمو جمع کنه چجوری میتونم دوتا بچه جغله رو بزرگ کنم😑

2706