2737
2734
عنوان

بارداری بعد زایمان

582 بازدید | 56 پست

خانوما من دوماه بعد زایمانم باردار شدم سقط کردم الان پشیمانم و اصلا روحیه ندارم کیا مثله من تو این شرایطن؟

پلنگ وحشی بیمه 😥مره دستی هاکردی😗..

عزیزم چیزی به اسم قرص و کاندومم وجور داره اون طفل معصوما چ گناهی کردن شما تنبلی میکنی جلوگیری نمیکنی

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای 

یعنی میخواستی بیاری 

باید مواظب میبودی باردار نشی 

سقط گناههههه 

از طرفی شیر به شیر میشدن سخت میشد 

خدا جون خودت مراقب همسر مهربون و دختر نازم باش 🙏🏻🙏🏻

من استرس دارم بعد زایمان چجوری جلوگیری کنم 

این چندساله طبیعی بود تا وقتی ک خودمون خواستیم باردار شدم بعدش دیگه ریسکه☹😕

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2738
عزیزم چیزی به اسم قرص و کاندومم وجور داره اون طفل معصوما چ گناهی کردن شما تنبلی میکنی جلوگیری نمیکنی

نگو

هیچی صددرصد نیست

من خودم پیشگیری داشتم ولی باردار شدم

🙏برا حل مشکلات همه بیزحمت یه صلوات🙏
من استرس دارم بعد زایمان چجوری جلوگیری کنم  این چندساله طبیعی بود تا وقتی ک خودمون خواستیم بار ...

دقیقا دغدغه منم همینه

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

راست میگی اصلا کسی بهم نگفت که بعد زایمان بدن قویه درمانگاه وظیفه داره بگه اما من حتی با عرض پوزش پر یود هم نشدم نمیدونم همه دردها با ما زن هاست اون زایمانم یه طرف بارداری دوباره و سقطش یه طرف

پلنگ وحشی بیمه 😥مره دستی هاکردی😗..
دقیقا دغدغه منم همینه

کاندوم ک شوهرم نمیزاره حساسیت داره قرصم خودم میگرن دارم نمیتونم بخورم چیکار کنیم😥😥من ماه اول اقدام باردار شدم ترسم بیشتر شده

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
کاندوم ک شوهرم نمیزاره حساسیت داره قرصم خودم میگرن دارم نمیتونم بخورم چیکار کنیم😥😥من ماه اول اقدام ...

شوهر منم کان نمیذاره خوشش نمیاد

قرصم تاحالا نخوردم 😩😩 مام طبیعی بود جلوگیری مون ماه دوم باردار شدم

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

مام یکی داشتیم تو اشناها اولی اوایل اسفند دومی اواخر دی سال بعدش خیلی سخته خیلی روحیه ادم اون شرایط داغونه خیلی صبر میخواد نریزیم سرم ولی بنظرم کاره بدی نکردی ولی خیلی مراقب باش بعد زایمان تا چن ماه رحم امادس برا بارداری مجدد

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
شوهر منم کان نمیذاره خوشش نمیاد قرصم تاحالا نخوردم 😩😩 مام طبیعی بود جلوگیری مون ماه دوم باردار شد ...

من ۴ روز خوردم افتادم بیمارستان از سردرد 😑ما۵سال طبیعی بود اصلا نمیترسیدم الان فک میکنم باز باردارشم زهره ترک میشم 

2706