2726
عنوان

کسی بیماری گانگرن خودش یا اطرافیانش داشته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2115 بازدید | 41 پست
یه شبه پاش زخمی شد انگشت شصت پاش اولش گفتن زخم پای دیابتی هست ولی بعدا تشخیص کانگرن دادن همون اول ...

شصت پای بابا منم کبود شد ناخنش افتاد الان دوباره ناخن زده گفتن بخاطر اینه ک آنزیم کبدش بالا و قند داره

😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شصت پای بابا منم کبود شد ناخنش افتاد الان دوباره ناخن زده گفتن بخاطر اینه ک آنزیم کبدش بالا و قند دا ...

کل شصت پای بابای من اونطور شد عزیزم

بابام ترسید و رحیه ش رو کلا باخت اصلا داروهاش رو نخورد و عفونت زد به خونش متاسفانه

خدایا فراموشم نکن💓💓💓
2728
کل شصت پای بابای من اونطور شد عزیزم بابام ترسید و رحیه ش رو کلا باخت اصلا داروهاش رو نخورد و عفونت ...

بابای من ی شب زیر ناخنش کبود شد بعد روز بعد ناخنش کنده شد و از زیر ناخنش خون اومد البته قبلش بخاطر قند بستری بود بعد شب بعدش اون بکی ناخنش همینطور شد

😆
بابای منم کلیه هاش عفونت داره

خدا کمکش کنه

بابای من نمی تونست جیش کنه اونقدر عذاب کشید اون ۶ ماه رو

فکر کنم کاملا پاک شد رفت

باورت میشه دو ماه آخر عمرش فقط آب خورد 

خدایا فراموشم نکن💓💓💓
خدا کمکش کنه بابای من نمی تونست جیش کنه اونقدر عذاب کشید اون ۶ ماه رو فکر کنم کاملا پاک شد رفت با ...

ن بابای من ادرارش خوبه فقط رفت حج اونجا سرما خورد بعد کلیه هاش روز عرفه ک بارون بوده عفونت میکنه میاد اینجا مدام ضعف میکرد کلیه هاشم درد داشت  قندشم بالا بودبردیم بستریش کردیم بعد دوباره بعد چند روز گفت انگشتای پام اینطور شدن رفت بستری شد گفتن آنزیم کبدش بالا

😆
2706