2737
2734
عنوان

استخاره ازدواج😢

946 بازدید | 39 پست

بچه ها سلام

ما از همون اول رابطه توکلمون بخدا بوده، که اگه قسمت هم نیستیم جداشیم. ولی هر اتفاقی افتاد جدا نشدیم.

اون اوایل که استخاره تلفنی از دفتر مکارم گرفتم بد اومد. بعدش شخصا از یه ادم مطمئن خواستم بگیره که خوب اومد.

الان انقد پشت سر هم به مشکل میخوریم که میگم شاید ما قسمت هم نیستیم و اینا نشونس

هیچی طبق روال و با ارامش بدستمون نمیرسه

همش گره تو کارمونه

شما چی میگین؟ 

شما استخاره گرفتین بد باشه و ازدواج کرده باشین، الان راضین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخه برای ازدواج که استخاره نمیکنن استخاره مال جائیه که واقعا کردن یا نکردن کاری مساویه اگر استخاره کنید عواقب داره چون هرچی استخاره گفت باید انجام بدین

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738

استخاره برای ازدواج راه حل نیست،یعنی چی وقتی باید از عقل ومنطق کمک بگیری دست به دامن استخاره بشی.

استخاره فقط اونجایی که 2 راه پیش رو داری واون قدر تو انتخاب متحیر شوی که عقل نمی تونه کاری بکنه.

فکرکردی اونایی که ازدواج کردند به خوشبختی به آسونی رسیدند؟براش تلاشی نکردند؟!

اگه اینجوری که یکم رو خودت کارکن تا توجیه بشی بعد ازدواج کن.

چون بعدها هم هر مشکلی تو زندگیت پبش اومد میگی شاید اشتباه انتخاب گردیم.

استخاره برای ازدواج راه حل نیست،یعنی چی وقتی باید از عقل ومنطق کمک بگیری دست به دامن استخاره ب ...

واقعا میگم بشدت ساختم، مشکلم ساختن با شرایط نیست. وقتی فکر میکنم شاید نشونه خداست ته دلم خالی میشه، انرژیم گرفته میشه. خسته میشم ودرمونده.

2706