2726
عنوان

بنظرتون تشییع جنازش برم یانه💔 مرمری ام

| مشاهده متن کامل بحث + 4423 بازدید | 82 پست
چه عفونتی گرفت که درمان نشد؟ چه وحشتناک

نمیدونم

اصلا باورمون نمیشه 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بهتره نری اگه اذیت میشی بعدامراسمش برو

امروز تشییع مادر،مادرشوهرم بود من بخاطر بارداری استراحتم تصمیم داشتم برم ولی مادرشوهرم زنگ زد که اصلا نیا همه میدونیم شرایط تو رو حالا عذاب وجدان گرفتم باز میگم کاش میرفتم بتظرتون کار بدی کردم نرفتم یاچی؟

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر جوذ خودت راحتی،  غم انگیزه، چون نسبت نزدیکی نواره، فکر نکنم خییلی اذیت بشی. خدا رحمتش کنه

بهش فکرمیکنم اشکم درمیاد با اینکه غریبس

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728
منم مثل تو بودم . و هستم. ولی بر این حست غلبه کن و برو به چند جهت  ۱_ قوی میشی و یه حس خوبی می ...

منم اون مورد اخری ک گفتی ب ام‌پیش میاد

بهتره نری اگه اذیت میشی بعدامراسمش برو امروز تشییع مادر،مادرشوهرم بود من بخاطر بارداری استراحتم تصم ...

نه بابا تو که بارداری خوب کردی نرفتی

حتما برو تشییع برای یا مامان خوب نیس انقد سوسول بودنا😉

😓😓😓😓

بروعقب وایساانقددورجنازه شلوغه که چیزی نمیبینی فقط صدای گریه

چقدر بده

بدم میاد ازین حسه پوچی💔

بهش فکرمیکنم اشکم درمیاد با اینکه غریبس

والا منم یه مطلب در مورد یه نفر خوندم که همسرش و بچه ش، دور از جون خوانندگان، فوت شده بودن، ندیده و نشناخته اشک زد تو چشمم و فاتحه دادم، بالاخره همه ی ما انسان هستیم. اگه غیر از این باشه جای تعجب داره

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
نزدمت ک 😂😂کلا من روحیم برعکس تویه زیادی جسورم نمیتونم درکت کنم 😃

خوشبحالت

تو فانتزی منی

من سور زدم به سوسو ل ها😫😫😫

خدا رحمتشون کنه، به نظرم برو کلا آدمیزاد نیاز به تلنگر داره بد نیست گاهی بریم بیمارستان یا تشییع جنازه، تا بدونیم عاقبت هممون همین جاست و از اینکه خدا هنوز بهمون فرصت داده شاکر باشیم 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
از لححظه تو قبر گزاشتن متنفرم

نرو‌ نزدیک ک‌ بخای ببینی دور وایسا 

اگه با خانوادش صمیمی بودین و رفت و‌آمد داشتین برین بنظرم 

دوست عزیز تبادل نظر کن ولی لطفا نظرت و بهم تحمیل نکن چون من بیماری ای دارم ک‌ کشش اعصاب خوردی ندارم یوقت یه چیزی میگم ب دلت میگیره .....با تشکر
2706