2410
2553

برای بیرون رفتن با دوستاشون یه خیلی چیزای دیگه

پیش اومده دروغ بگن😏😏😏😏😐😐😐

دستشون چقدر براتون تا حالا رو شده🙄🙄🙄🙄

یا چه دروغ های خنده داری گفتن😉

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

در همین حد دوستاش و مشروب خوردنش دروغ میگه کجابوده واینا😐 عادت کردم بابا وداداشمم میگن مرداهمینن

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من امشب باهاش دعوا کردم ازش متنفرم دروغ خط قرمز منه

بخاطر برادر فلان شدش همیشه دروغ میگه

فقط موضوعات مربوط به اون

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

خونه مامانش غذا ميخوره بعد دروغ ميگه دوقاشق بيشتر نخوردم

بعدا ميفهمم يه بشقاب كامل خورده😐😐😐

ب مامانش پول ميده دزدكي بعد ميگه پول ندارم😐😐😐

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
2714

کلا بلد نیست دروغ بگه، مگه اینکه بخواد به خانواده اش کمک مالی کنه، اونم سعی میکنه من نفهمم ولی اگه متوجه بشم راستشو میگه

کم گوی و به جز مصلحت خویش مگوی چیزی که نپرسند تو از پیش مگوی دادند دو گوش و یک زبانت ز آغاز یعنی که دو بشنو و یکی بیش مگوی

وقتی میخوایم بریم مهمونی حتی اگه زشتم بشم میگم قشنگ شدم میگه اره خیلی ناز شدی دیروز حالم بد بود سرم زدم قیافم وحشتناک بود گفت تو قشنگه کی بودی گفتم الان که مثل میتم دیدی دوروغ میگی    

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
در همین حد دوستاش و مشروب خوردنش دروغ میگه کجابوده واینا😐 عادت کردم بابا وداداشمم میگن مرداهمینن

آره حس میکنم، مردا خیلی راحت تر دروغ میگن نسبت به زنا

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2706