2733
2734
عنوان

بچه ها من از خودم میترسم😑چرا دعاهام زود اجابت میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4325 بازدید | 299 پست
یه حجم خیلی زیاد از درخواست دوستی اومده برام.  مسلما همتون میخواین تو خصوصی بگین دعا کنم!!!&nb ...

بنظرمن  قبول کن درخواست ها رو براشون دعا کن

دعا کلی برکت و انرژی خوب تو زندگیت میاره

حس و حالت خوب میشه

و چون تمرکز بر خواسته های مثبت دوستان کردی ارزوهای خودتم براورده میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر واسه همه دعا کن چه اشکالی داره دعا کن شوهرای همه سربه راه بشن و عاشق زناشون و دعا کن همه مریضا خوب بشن و دعا کن همه بچه سالم صالح خدا بهشون بده و مشکل مالی همه برطرف بشه ۰ من اگه جای توبودم برای همه طلب خیرمیکردم حتی دشمنم ۰ آخرسر هم برای من حقیر دعا کن به آرامش تو زندگیم برسم و خداونظر لطفشو برنگردونه ازمن و زندگیم ۰ منم دعات میکنم گلم

مربی مهد و معلم هستم بیاین آخرین تایپیکم مامانای گل بگم چجور بچه هارو سرگرم کنید😊😊😊
2731
خواستم ببینم کسی هست مثل من چنین حسی داشته باشه یا نه. از نظرتون توهم زدم یا نه.  مربوط به جن ...

دوست عزیز شما توهم نزدی

متاسفانه من هم مثل شمام

خر چیزی از ذهنم بگذره یا خواسته ای از ته دل داشته باشم اتفاق میفته

بعضی وقتا آدم شرایط خوبی نداره ممکنه خواسته خوبی نداشته باشه که پشیمون میشه

سبحان ربی و بحمده و استغفر ربی و اتوب الیه

عزیزم توهم نزدی.منم گفتم گاهی درباره دعاهای منفیم میگیره.اگر دعاهای مثبتت میگیره لطف خدا به توست.چه اشکالی داره ما نی نی سایتیارو هم دعا کنی.اگه گرفت خدا خیرت بده نگرفت هم فدای سرت 

یه صلوات خیلی وقتتو نمیگیره ...برای سلامتی مریضا و این حقیر 

من فقط سعی میکنم تصورات خوب داشته باشم اگه ببینم تصوراتم یا خواسته ام  منفی میشه سریع استغفار میکنم و ذهنمو به چیز دیگه ای مشغول میکنم

سبحان ربی و بحمده و استغفر ربی و اتوب الیه
2738
وای دقیقا... بلاخره یکی فهمید دقیقا حرفم چیع

منم میفهمم حالا که یه مهبت داری میشه به بقیه کمک کنی

اسم من سارا هستم 23سالمه 6ماه عروسی کردم اومدم تویه خونه با جاری و مادر شوهر شوهرم خسیسه پسر رابطه با خانواده خیلی کمکم میزنه میشه خواهش کنم برام دعا کنی یه شغل خوب و خونه گیرمان بیاد تا از خونه مادر شوهرمان بریم به خدا سخته تو یه اتاق حریم شخصی نداری  شوهرم دست از خساست برداره   مرسی ازت   خدا هم یه نی نی بهم بده

دوست عزیز حالا که دعات گیراست واسه خواهرم دعا کن خدا به جوونیش رحم کنه سلامتیش رو بهش ببخشه دستش ی مریضی خطرناک داره فقط هم معجزه میتونه خوب کنه اسم خواهرم مائده ..دعا کردی لایک کن که امیدواربشم ی کم دلم اروم بگیره

سلام عزیزم من تازه تایپیکتو خوندم ؛ میدونم اومدی اینجا تا درد و دل کنی ولی همه ریختیم سرت که واسمون دعا کنی باید ببخشی

ولی اگه میشه واسه شفای خواهرم دعا کن ی جور بیماری روحی داره یجورایی وسواس فکری و عملی خیلی شدید با اینکه چقدر دکتر رفته چقدر از خدا خواستمو واسش نذر کردم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد دیگه دارم ناامید میشم ،حالا که شما نفست حقه تو رو خدا از ته دل برای خواهرم دعا کن که به زندگی عادیش برگرده

اگه این زندگی باشه... اگه این سهمم از دنیاست... من از مردن هراسم نیست... یه حسی دارم این روزا... که گاهی با خودم میگم... شاید مردم حواسم نیست...
2706