2737
2734
عنوان

بچه ها من از خودم میترسم😑چرا دعاهام زود اجابت میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4325 بازدید | 299 پست
بهم نگین خرافاتی.. باور کنین کاملا خودم حسش کردم. وگرنه اصلا خرافاتی یا احساساتی نیستم.. 

برا منم دعا كن لطفن منم بچه دار نميشم مريضم هستم،دعا كن ان شالله صاحب فرزند اي سالمو باهوش و خوشگل بشم خودمم شفا پيدا كنم🙏🙏🙏🙏

میشه برا پسرم دعا کنی که رفلاکسش خوب شه ؟!😢😭 طفل معصومم خیلی عذاب میکشه هی اسید معدش میاد بالا و از خواب میپره و گریه میکنه باز بیهوش میشه 😔

برا خونه دار شدنمونم دعا کن عزیزم دلم خونه خودمو میخواد خیلی زیاد تورو خدا دعا کن 😔😢

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا خوش بحالت حسابی حسودیم شد  

معلومه خیلی ادم دل پاکی هستی خدا دوستت داره

اگر دوست داشتی برای پسرکوچولوی منم دعا کن اضطراب داره بعضی جاها حرف نیمزنه

دعا کن خوب خوب بشه مثل همه بچه ها همه جا بلبل زبونی کنه مثل توی خونه

2738

حالا استارتر اگه اومده بود گفته بود 

داستان زندگيم اينه 

همه مي گفتن دررررووووغه

اما ما مردم خرافاتي دنبال تلاش نكردن و نتيجه گرفتنيم همه ميگن دعا كن به.... برسيم 

برو تلاش كن حقت باشه ميرسي حقت نباشه نميرسي باقيشو بسپر به حكمتش 

از همون تلاشت لذت ببر نه از رسيدن

اسمتو یادم باشه تو تاپیکا باهات بحث نکنم     

من یه دفعه یه نفرو به شوخی نفرین کردم فقط زبونی خدایی ته دلم راضی نبودم واسه اون طرف اتفاقی بیفته گفتم فلانی پاش بشکنه الهی یه هفته بعد پای شوهرم شکست دیگه از نفرین حتی الکی میترسم 

شبنم از قبیله باران سابق هستم 
2706