2410
2553
عنوان

بچه ها من از خودم میترسم😑چرا دعاهام زود اجابت میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4299 بازدید | 299 پست

سلام.توروخدا برا خوب شدن و موفقیت در زندگیم دعا کن.برا پیداشدن یه کارخوب برای شوهرم و خونه دارشدنمون.کلا برای همه حاجتام ..ممنون

میشه برای حاجتهای دلم یه صلوات بفرستید💕💕              💞 اللهم صل علی محمد وآل محمد💞

عزیزم من دوسال و نیمه منتظرم باردارشم ولی هم خودم هم همسرم مشکل داریم همسرمم راضی به ای وی اف نمیشه واقعا خسته و درمونده ام نمیتونم باهیچکسم مشکلم و درمیون بزارم حتی. بامادرم،خواهش میکنم ازت برام دعا منم این ماه مادربشم یه دوقلوی سالم و صالح خدابهمون بده خواهش میکنم😔❤😭

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من دوسال و نیمه منتظرم باردارشم ولی هم خودم هم همسرم مشکل داریم همسرمم راضی به ای وی اف نمیشه ...

اسمم لیلا هست

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2456
من منفی هاشو گفتم. 

نولا جون سلام شرمنده مزاحم شدم اون روز تو تاپیکت بودم حس خوبی بهم نسبت بهت دست داد.تاپیک رو ذخیره کردم😉 

میشه مخصوص بایه حال خوب برام دعاکنی خونه بخریم؟چندوقتیه تصمیم داریم ولی هی یه چیزی میشه که نمیتونیم سیزده ساله مستاجرم خیلی ناراحتم😢

انشاالله پزشکی هم قبول میشی😁😁

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍

عزیزم اگر پیام منو دیدی منم دعا کن، بختم به آدم خوب و خانواده خوبی باز بشه عروس بشم.

برای سلامتیم

برای آرزوهای خانوادم

لایکم کن بدونم دعام کردی...

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

پس خوش به حال دلت😀😊

ازته دلت دعا کن این زلزله وامونده تموم بشه

برای منم دعا کن این ماه مانان بشم لطفا لطفا

برای مادرم هم دعاکن خیر ببینی خواهر😙😙😙

اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<
2714

خب برا منم دعا کن که ازدواج موفق با عشقم داشته باشم. از این نعمت استفادده کن

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸

خدانکشتتون همه گفتن دعا کن . الان اسی حرصی میشه همه قط دسترسی میشیمااا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
2706