2726
عنوان

بچه ها من از خودم میترسم😑چرا دعاهام زود اجابت میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4318 بازدید | 299 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من منفی هاشو گفتم. 

میشه برا منم دعا کنی؟؟؟

اینک تو همین هفته یه پولی ب دستم برسه

قرعه کشی شرکت کردم 

خیلی ب پولش احتیاج دارم

قرار گذاشتم اگ پولی برنده شم به یسری خانواده های کم بضاعت کمک کنم^^

لطفا خیلی دعا کن ....چون هم اونا ب این پول احتیاج دارن هم من

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
میشه برا منم دعا کنی؟؟؟ اینک تو همین هفته یه پولی ب دستم برسه قرعه کشی شرکت کردم  خیلی ب پول ...

بهم خبرشو بده باشه؟ 

اگه تا یه هفته ب دستت رسید حتما بهم بگو 

2728
بهم نگین خرافاتی.. باور کنین کاملا خودم حسش کردم. وگرنه اصلا خرافاتی یا احساساتی نیستم..  

عزیزن ترخدابرامن دعاکن هم پولدارشم هم یه همسرخوب پیداشه برام

من ازحقم گذشتم تاعذاب لحظه کم باشه..سرم بالاست وقتی که زمونه متهم باشه...به عاقل حکم ازادی به دیوونه قفس دادن...اوناییکه بدی کردن همه تقاص پس دادن...اگه حال دلم خوبه سکوتم معجزه کرده..وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده
بهم نگین خرافاتی.. باور کنین کاملا خودم حسش کردم. وگرنه اصلا خرافاتی یا احساساتی نیستم.. 

میشه واسم دعا کنی باردار بشم این ماه؟توروخدا دعا کن‌مریضیم خوب بشه این ماه باردار بشم.یه دختره سالم و صالح باشه.توروخدا بگو خدایا فاطمه به خواستش برشه باردار باشه.دختر باشه از این همه تنهایی دربیاد..😔😔😔

بچه ها امضامو میبینید توی دلتون برام یه دونه صلوات بفرستید تا منم ب۰مو سالم توی بغلم بگیرم.خوشگل و سالم  
بهم خبرشو بده باشه؟  اگه تا یه هفته ب دستت رسید حتما بهم بگو

حتما میام و خبرشو میگم بهت عزیزم

لطفا توهم دعا کن ❤

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
خیلی دارم سعی می کنم رو زبون و فکرم کار کنم.  هی نگرانم به کسی آسیب برسونم..

میشه درخواست دوستی من و قبول کنی گلم؟😔😔

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2706