2733
2734
عنوان

بچه ها من از خودم میترسم😑چرا دعاهام زود اجابت میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4325 بازدید | 299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
برسی؟ حتی اگه ب صلاحت نباشه این رسیدن بازم میخوای؟ 

آره 😍

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

خب شما ک برا همون دوست مجازیتون انقدر دعا میکنین این همه ادم التماس دعا کردن هم به چشم همون دوست مجازیتون ببینین چ عیبی داره

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
بهم نگین خرافاتی.. باور کنین کاملا خودم حسش کردم. وگرنه اصلا خرافاتی یا احساساتی نیستم.. 

بابا تو منی یا من توام

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
خب مگه حرفی زدم؟ 

درواقع نه!

اخه اولاش یبار گفتین حالا همه میان میگن برامون دعا کن

اینو تایپ کردم بعد اخرین صفحه تایپکتون رو ک دیدم  متوجه شدم برا همه دوستان تک تک دعا کردین شرمنده شدم از حرفم

نمیدونستم چجوری میشه پاک کرد پیاممو

ببخشید 

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
درواقع نه! اخه اولاش یبار گفتین حالا همه میان میگن برامون دعا کن اینو تایپ کردم بعد اخرین صفحه تای ...

خواهش میکنم. پیش میاد. 

عزیزم وقتی پیام میفرستی تا 3 دقیقه میتونی پاکش کنی. 

اون سه تا نقطه که زیر پیامت هست رو میزنی و حذف رو میزنی. 😚

2706