2726
عنوان

بچه ها من از خودم میترسم😑چرا دعاهام زود اجابت میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4323 بازدید | 299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت که پیش خدا عزیزی 

برا منم دعا کن که هر چی خیره برام پیش بیاد و زودتر تکلیفم معلوم بشه 😞دیگه نمیدونم کدوم راه درسته 😭

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
2728

ای بابا کاربر ها اینجا رو کردن امامزاده. ..استارتر داره در و دل میکنه...عزیزم دلت رو سرشار از عشق و محبت کن تا آرامش بگیری...بد برای کسی نخواه... همیشه دعای خیر ببینی روی زبونت جاری باشه.. 

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

آی اسی دعا کن پس منم یه شوهر مهربون پولدار خوشکل مودب چشم پاک همه چی تموم نصیبم شه به زودی عروسی کنم 🤒🤒🤒🤒😍😍😍

میدانم که خدا مرا میبیند و به زودی حاجت دلم را براورده میکند .. آمین 

آدم گناه زیاد نکنه خداهم زودتر صداشومیشنوه دیکه چرا میترسی ماشاالله عاقل وباهوشی خوب روازبد تشهیص میدی هیچوقت دعابرای بدی وشر نکن همیشه هم شکر

گزار این نعمتت باش

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍
2706