2726

لطفا مسخره نکنیدا

گاهی ی اتفاقاتی افتاده که بعدا دیدم ته دلم دعا کردم براشون! 

دوران مدرسه همیشه یه دوستی داشتم بهم میگفت برا فلان چیزم دعا کن، برا بهمان چیزم دعا کن. همیشه میگفت هربار دعا میکنی فورا درست میشه کارم! 

اما خب بچه سال بودیم و من باوری نداشتم. 

بعدها دوستای مجازیم بودن،یکیشون که هربار به مشکل می‌خورد فورا بهم پیام میداد برام دعا کن تو نفست حقه!! 

خیلییی اتفاقات افتاده. 

خاله م چند سال با سرطان داشت می جنگید. دیگ توان نداشت و هی دعا میکرد بمیره راحت بشه... وقتی دیدمش خیلی حالش بد بود و هی میگفت کاش بمیرم. شب اومدم خونه، موقع خواب گفتم خدایا خالم درد میکشه، راحتش کن. با گریه دعا کردم.. نصف شب بیدارم کردن بریم خونه خالم.. چون فوت شده بود... 

یه چیزم هست که شاید بنظرتون بدجنس بیام! من یه پسر عمه داشتم که خیلی خوب بود، خوشتیپ و اینا. تو عالم نوجوونی ازش خوشم میومد. بعد فهمیدم دخترخالمو میخاد! نامزد کردن. خبر نامزدی رو شنیدم. باز گفتم خدایا چرا باید دختر خالمو بخواد و منو نه؟ امیدوارم بهم بخوره( ببخشید نادون بودم) خدا شاهده هفته بعدش بهم خورد! 

یه بار مادر همسرم یه کاری کردن که بشدت دلم شکست. یه مدت اذیت میکردن. از حرص گفتم الهی بمیری راحت بشم! دوروز بعد شوهرم گفت دکتر گفت تو سینه مامان توده هست! 

داشتم میمردم از عذاب وجدان. کلی گریه کردم و التماس خدا کردم خوب بشه. 

( خداروشکر کاملا خوب شد) 

خیلیییی اتفاقا افتاده که مستقیما برمی‌گشته به دعای من. 

خیلی میترسم حسادت کنم یا تنگ نظری. میترسم واقعا. سعی می‌کنم به هیچکس فکر نکنم. به داشته های هیچکس. چون میبینم چه زود برآورده میشه خواسته م. 

خیلی پرس و جو کردم. میگن قانون جذب و.. میگن نمیدونم به دریچه ی چی ربط داره و فورا هرچی میخوای جذب میشه! 

نمیدونم درسته یا غلط. 

و نمیدونم هم چیکار کنم😪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام پربازدید برای منم دعا کن مرسی😍

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

پس دعا کن پزشکی قبول بشی :)

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
خیلی دارم سعی می کنم رو زبون و فکرم کار کنم.  هی نگرانم به کسی آسیب برسونم..

چه سعادتی نصیبت شده و خودت خبر نداری

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

من میرم بیرون اسی 

به خدا نه کاریت کردم نه هیچی 

دعا نکن عشقم برام دستت درد نکنه 

بوس بوس 

ستاره بچینی 

اسمم هم فراموش کن 🥴😂

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
2706