1464
1521
عنوان

بچه ها من از خودم میترسم😑چرا دعاهام زود اجابت میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3354 بازدید | 294 پست
بهم نگین خرافاتی.. باور کنین کاملا خودم حسش کردم. وگرنه اصلا خرافاتی یا احساساتی نیستم.. 

میشه واسم دعا کنی باردار بشم این ماه؟توروخدا دعا کن‌مریضیم خوب بشه این ماه باردار بشم.یه دختره سالم و صالح باشه.توروخدا بگو خدایا فاطمه به خواستش برشه باردار باشه.دختر باشه از این همه تنهایی دربیاد..😔😔😔

بچه ها امضامو میبینید توی دلتون برام یه دونه صلوات بفرستید تا منم این ماه باردارشم...یه دختره خوشگل و سالم  

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1517
خیلی دارم سعی می کنم رو زبون و فکرم کار کنم.  هی نگرانم به کسی آسیب برسونم..

میشه درخواست دوستی من و قبول کنی گلم؟😔😔

قشنگ ترین حس دنیا اینکه که دوتا فرشته ی ناز تو دلت داشته باشی.... کوچولوهای مامان بی صبرانه منتظراومدنتونم....😍😍😍❤
1485

سلام.توروخدا برا خوب شدن و موفقیت در زندگیم دعا کن.برا پیداشدن یه کارخوب برای شوهرم و خونه دارشدنمون.کلا برای همه حاجتام ..ممنون

میشه برای حاجتهای دلم یه صلوات بفرستید💕💕              💞 اللهم صل علی محمد وآل محمد💞

عزیزم من دوسال و نیمه منتظرم باردارشم ولی هم خودم هم همسرم مشکل داریم همسرمم راضی به ای وی اف نمیشه واقعا خسته و درمونده ام نمیتونم باهیچکسم مشکلم و درمیون بزارم حتی. بامادرم،خواهش میکنم ازت برام دعا منم این ماه مادربشم یه دوقلوی سالم و صالح خدابهمون بده خواهش میکنم😔❤😭

قشنگ ترین حس دنیا اینکه که دوتا فرشته ی ناز تو دلت داشته باشی.... کوچولوهای مامان بی صبرانه منتظراومدنتونم....😍😍😍❤
عزیزم من دوسال و نیمه منتظرم باردارشم ولی هم خودم هم همسرم مشکل داریم همسرمم راضی به ای وی اف نمیشه ...

اسمم لیلا هست

من منفی هاشو گفتم. 

نولا جون سلام شرمنده مزاحم شدم اون روز تو تاپیکت بودم حس خوبی بهم نسبت بهت دست داد.تاپیک رو ذخیره کردم😉 

میشه مخصوص بایه حال خوب برام دعاکنی خونه بخریم؟چندوقتیه تصمیم داریم ولی هی یه چیزی میشه که نمیتونیم سیزده ساله مستاجرم خیلی ناراحتم😢

انشاالله پزشکی هم قبول میشی😁😁

✍روز قیـامت. . .نیکے هایت را به محبوب ترین فرد زندگیت نخواهی داد. اما مجبور می‌شوی آنها را به کسی دهی که از او متنفر بودی چون💥غیبتـش را کردی.‌💠 
1474

عزیزم اگر پیام منو دیدی منم دعا کن، بختم به آدم خوب و خانواده خوبی باز بشه عروس بشم.

برای سلامتیم

برای آرزوهای خانوادم

لایکم کن بدونم دعام کردی...

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

پس خوش به حال دلت😀😊

ازته دلت دعا کن این زلزله وامونده تموم بشه

برای منم دعا کن این ماه مانان بشم لطفا لطفا

برای مادرم هم دعاکن خیر ببینی خواهر😙😙😙

اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<
1508