1600
1605
عنوان

بچه ها من از خودم میترسم😑چرا دعاهام زود اجابت میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3380 بازدید | 294 پست

میشه دعا کنی سلامتیمو به دست بیارم

من به دنیا اومدم تا خوشبختی بقیه رو تماشا کنم...سهم من ازین دنیا نه یه آینده ی روشنه،نه سلامتی،نه حس خوب همسربودن و نه حس مادر بودن...سهم من تماشاکردن و همیشه تنها بودنه
تو رو به اونی که برات عزیزه قسم  میشه برام از ته ته دلت دعا کنی به مراد دلم برسم،؟ دیگه دارم ...

حال متم دقیقاااا مث توئه

گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگی ام.....ضامن چشمان آهوها ب دادم میرسی؟؟

بیا 

حالا تا آخرالزمان دعا داری که انجام بدی

احتمالا انرژی اش کمتر میشه بعد اینهمه درخواست  

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

خیلی دارم سعی می کنم رو زبون و فکرم کار کنم.  هی نگرانم به کسی آسیب برسونم..

خب عزیزم میشه برای منم دعا کنی شوهرم عاشقم شه دوباره و خوشبخت شم؟؟ ببینم دعات چقد اثر داره 😕نترس همش دعاهای خوب بکن این کجاش بده اخه 

ی دعا هم واسه همه منتظرا بکن بچه دار شن

شروع رژیم ۲۱ اذر ۹۸ وزن اولیه ۶۱ هدف اول ۵۸ هدف نهایی ۵۳
بهم نگین خرافاتی.. باور کنین کاملا خودم حسش کردم. وگرنه اصلا خرافاتی یا احساساتی نیستم.. 

برا منم دعا کن باردار بشم این ماه نفست حق باشه الهی

میشه برا مامان شدنم و همه منتظرا یه صلوات بفرستید ممنون😚😘😙
1522

خوشبحالت که پیش خدا عزیزی 

برا منم دعا کن که هر چی خیره برام پیش بیاد و زودتر تکلیفم معلوم بشه 😞دیگه نمیدونم کدوم راه درسته 😭

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
1432

ای بابا کاربر ها اینجا رو کردن امامزاده. ..استارتر داره در و دل میکنه...عزیزم دلت رو سرشار از عشق و محبت کن تا آرامش بگیری...بد برای کسی نخواه... همیشه دعای خیر ببینی روی زبونت جاری باشه.. 

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.

آی اسی دعا کن پس منم یه شوهر مهربون پولدار خوشکل مودب چشم پاک همه چی تموم نصیبم شه به زودی عروسی کنم 🤒🤒🤒🤒😍😍😍

میدانم که خدا مرا میبیند و به زودی حاجت دلم را براورده میکند .. آمین 
1601
میشه دعا کنی سلامتیمو به دست بیارم

عزیز دلم امضاتو عوض کن خودت ب خودت کمک کن حال خودتو خوب کن هیچیییی رو بد ندون 

تلاش کن 

کم نیار بخدا حیفه ....

شروع رژیم ۲۱ اذر ۹۸ وزن اولیه ۶۱ هدف اول ۵۸ هدف نهایی ۵۳
1614