1464
1411

لطفا مسخره نکنیدا

گاهی ی اتفاقاتی افتاده که بعدا دیدم ته دلم دعا کردم براشون! 

دوران مدرسه همیشه یه دوستی داشتم بهم میگفت برا فلان چیزم دعا کن، برا بهمان چیزم دعا کن. همیشه میگفت هربار دعا میکنی فورا درست میشه کارم! 

اما خب بچه سال بودیم و من باوری نداشتم. 

بعدها دوستای مجازیم بودن،یکیشون که هربار به مشکل می‌خورد فورا بهم پیام میداد برام دعا کن تو نفست حقه!! 

خیلییی اتفاقات افتاده. 

خاله م چند سال با سرطان داشت می جنگید. دیگ توان نداشت و هی دعا میکرد بمیره راحت بشه... وقتی دیدمش خیلی حالش بد بود و هی میگفت کاش بمیرم. شب اومدم خونه، موقع خواب گفتم خدایا خالم درد میکشه، راحتش کن. با گریه دعا کردم.. نصف شب بیدارم کردن بریم خونه خالم.. چون فوت شده بود... 

یه چیزم هست که شاید بنظرتون بدجنس بیام! من یه پسر عمه داشتم که خیلی خوب بود، خوشتیپ و اینا. تو عالم نوجوونی ازش خوشم میومد. بعد فهمیدم دخترخالمو میخاد! نامزد کردن. خبر نامزدی رو شنیدم. باز گفتم خدایا چرا باید دختر خالمو بخواد و منو نه؟ امیدوارم بهم بخوره( ببخشید نادون بودم) خدا شاهده هفته بعدش بهم خورد! 

یه بار مادر همسرم یه کاری کردن که بشدت دلم شکست. یه مدت اذیت میکردن. از حرص گفتم الهی بمیری راحت بشم! دوروز بعد شوهرم گفت دکتر گفت تو سینه مامان توده هست! 

داشتم میمردم از عذاب وجدان. کلی گریه کردم و التماس خدا کردم خوب بشه. 

( خداروشکر کاملا خوب شد) 

خیلیییی اتفاقا افتاده که مستقیما برمی‌گشته به دعای من. 

خیلی میترسم حسادت کنم یا تنگ نظری. میترسم واقعا. سعی می‌کنم به هیچکس فکر نکنم. به داشته های هیچکس. چون میبینم چه زود برآورده میشه خواسته م. 

خیلی پرس و جو کردم. میگن قانون جذب و.. میگن نمیدونم به دریچه ی چی ربط داره و فورا هرچی میخوای جذب میشه! 

نمیدونم درسته یا غلط. 

و نمیدونم هم چیکار کنم😪

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏رابطه‌ی خوب رابطه‌ای نیست که گل و بلبله و هیچ مشکل،ناراحتی و اختلافی توش پیش نمیاد.اگه تصویر ذهنی‌تون اینه بریزیدش دور.تو یه رابطه‌ی خوب آدما ناراحتیاشونُ بروز میدن،از تاریک‌ترین و احمقانه‌ترین افکارشون،هر چه قدر هم سخت،حرف می‌زنن و برای مشکلات و اختلافات‌شون راه حل پیدا می‌کنن. دعا کنید پزشکی قبول بشم 💛

بهم نگین خرافاتی.. باور کنین کاملا خودم حسش کردم. وگرنه اصلا خرافاتی یا احساساتی نیستم.. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏رابطه‌ی خوب رابطه‌ای نیست که گل و بلبله و هیچ مشکل،ناراحتی و اختلافی توش پیش نمیاد.اگه تصویر ذهنی‌تون اینه بریزیدش دور.تو یه رابطه‌ی خوب آدما ناراحتیاشونُ بروز میدن،از تاریک‌ترین و احمقانه‌ترین افکارشون،هر چه قدر هم سخت،حرف می‌زنن و برای مشکلات و اختلافات‌شون راه حل پیدا می‌کنن. دعا کنید پزشکی قبول بشم 💛

وا خب واسه من دعا کن توروخدا... میخوام بچه دار شم 😯

فقط 45 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم در اقدامم 😊😊😊 امیدوارم بشه... همین امسال... جز تلاش و انتظار ، کار دیگه ای ازم برنمیاد 😊

خیلی دارم سعی می کنم رو زبون و فکرم کار کنم. 

هی نگرانم به کسی آسیب برسونم.. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

لطف کن برای منم دعا کن😂❤ تا تنور داغه گفتم منم بچسبونم

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  
1436

الان همه میگن برا منم دعا کن😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حالا واسه من دعا کن خدا حاجتمو بده

دیگه بریدم😭😭😭

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1485

من میرم بیرون اسی 

به خدا نه کاریت کردم نه هیچی 

دعا نکن عشقم برام دستت درد نکنه 

بوس بوس 

ستاره بچینی 

اسمم هم فراموش کن 🥴😂

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
1396

تروقران برا من دعا کن خدا یه پسر خوشگل و نازو سالم بذاره تو شکمم تروخدا دعا کن

خدایا میشه یه روزی خونه ی منم سرو صدای نی نی باشه😍میشه تویی ک اینو میخونی از ته دلت برا بچه دار شدنم صلوات بفرستی؟❤ من امید دارم به بخشندگی خدای مهربونم و امید دارم به صلواتی که توی عزیزدلم برام میفرستی❤
1508