2410
2553
عنوان

فک میکنم مادربدجنسی ام

259 بازدید | 11 پست

تاپیک قبلیم گفتم، همسرم انتظارداره عین تبلیغات تلویزیون که مهربون وبالبخندن همییییشه بادخترم رفتارکنم، تادعواش میکنم بامن بحث میکنه، تاتذکرمیدم بهش، به من تذکرمیده همسرم، سرتکالیف، سرخواب، سرخوردوخورتک، سربهم ریختن، سر تربیت، سرهرچیزی، به من ایرادمیگیره، میگه بابچه اینجوری رفتارنکن، بعدخودش باتشر بابچه شیش ساله حرف میزنه، باداد میگه نهههه، اینقدررربه من تذکرداده حس میکنم خیلی بدجنسم نسبت به بچه ام، افسرده شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مرمري خانم با بد غذايي پسرت چكار كردي  پيرو تاپيكي كه زده بودي كه بچت خودش غذا بخوره بالاخره ن ...

نه گلم ۳۶ساعت هیچی نخورد هیچیا اخرم خودم بازدادم😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2714

مگه چطوری تذکر میدی؟ دعواش میکنی؟

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
بله بعضی وقتا، درمواقعی که حرص درمیاره نه هردیقه که 

میدونم خیلی خسته میشی. ولی به نظر منم دعوا اصلا درست نیست.شما نکنی شوهرتم ان شاءلله دعواش نمیکنه. بهترین تنبیه برای بچه ها بی محلیه به نظرم

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤