1542
1541
عنوان

فک میکنم مادربدجنسی ام

239 بازدید | 11 پست

تاپیک قبلیم گفتم، همسرم انتظارداره عین تبلیغات تلویزیون که مهربون وبالبخندن همییییشه بادخترم رفتارکنم، تادعواش میکنم بامن بحث میکنه، تاتذکرمیدم بهش، به من تذکرمیده همسرم، سرتکالیف، سرخواب، سرخوردوخورتک، سربهم ریختن، سر تربیت، سرهرچیزی، به من ایرادمیگیره، میگه بابچه اینجوری رفتارنکن، بعدخودش باتشر بابچه شیش ساله حرف میزنه، باداد میگه نهههه، اینقدررربه من تذکرداده حس میکنم خیلی بدجنسم نسبت به بچه ام، افسرده شدم 

به پیج روزمرگی هام سربزنین _ladymadar _

۲۴ساعت بسپار بهش میگه غلط کردم😑

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

نه مردا همینن خودشون عربده بکشن سر بچه وحشت کنه، دلیلشون موجهه، مامانه اینکارو کنه ظالمه

اینقدغصه میخورم، هی توخلوت خودم عذاب وجدان دارم

1546
۲۴ساعت بسپار بهش میگه غلط کردم😑

خودش دعواش میکنه، دادمیزنه، باهاش بازی نمیکنه، بعد من تمام مسولیت خونه وبچه رودارم، بهش نباید بگم بالاچشمت ابرو/ه 

مرمري خانم با بد غذايي پسرت چكار كردي  پيرو تاپيكي كه زده بودي كه بچت خودش غذا بخوره بالاخره ن ...

نه گلم ۳۶ساعت هیچی نخورد هیچیا اخرم خودم بازدادم😐

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

مگه چطوری تذکر میدی؟ دعواش میکنی؟

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
1566
بله بعضی وقتا، درمواقعی که حرص درمیاره نه هردیقه که 

میدونم خیلی خسته میشی. ولی به نظر منم دعوا اصلا درست نیست.شما نکنی شوهرتم ان شاءلله دعواش نمیکنه. بهترین تنبیه برای بچه ها بی محلیه به نظرم

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤