1874
1955
عنوان

فک میکنم مادربدجنسی ام

249 بازدید | 11 پست

تاپیک قبلیم گفتم، همسرم انتظارداره عین تبلیغات تلویزیون که مهربون وبالبخندن همییییشه بادخترم رفتارکنم، تادعواش میکنم بامن بحث میکنه، تاتذکرمیدم بهش، به من تذکرمیده همسرم، سرتکالیف، سرخواب، سرخوردوخورتک، سربهم ریختن، سر تربیت، سرهرچیزی، به من ایرادمیگیره، میگه بابچه اینجوری رفتارنکن، بعدخودش باتشر بابچه شیش ساله حرف میزنه، باداد میگه نهههه، اینقدررربه من تذکرداده حس میکنم خیلی بدجنسم نسبت به بچه ام، افسرده شدم 

به پیج روزمرگی هام سربزنین _ladymadar _

نه مردا همینن

خودشون عربده بکشن سر بچه وحشت کنه، دلیلشون موجهه، مامانه اینکارو کنه ظالمه

این دود سیه فام که از بام وطن خاست/ از ماست که بر ماست    وین شعله سوزان که برآمد ز چپ و راست/ از ماست که برماست   گر جان به لب ما رسد از غیر ننالیم، با کس نسگالیم/ از خویش بنالیم که جان سخن اینجاست، از ماست که برماست

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

نه مردا همینن خودشون عربده بکشن سر بچه وحشت کنه، دلیلشون موجهه، مامانه اینکارو کنه ظالمه

اینقدغصه میخورم، هی توخلوت خودم عذاب وجدان دارم

1965
۲۴ساعت بسپار بهش میگه غلط کردم😑

خودش دعواش میکنه، دادمیزنه، باهاش بازی نمیکنه، بعد من تمام مسولیت خونه وبچه رودارم، بهش نباید بگم بالاچشمت ابرو/ه 

مگه چطوری تذکر میدی؟ دعواش میکنی؟

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
1984
بله بعضی وقتا، درمواقعی که حرص درمیاره نه هردیقه که 

میدونم خیلی خسته میشی. ولی به نظر منم دعوا اصلا درست نیست.شما نکنی شوهرتم ان شاءلله دعواش نمیکنه. بهترین تنبیه برای بچه ها بی محلیه به نظرم

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤