2726
عنوان

پدر شوهری ک فکر میکنه من زن اونم!😓😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 63 پست
چه حوصله ای داره. پدر شوهر رو چه به این حرف ها. پدر شوهر فقط باید پیژامه بپوشه و بشینه اخبار ببینه و ...

وای 😂😂😂😂😂😂😂😂

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
چه حوصله ای داره. پدر شوهر رو چه به این حرف ها. پدر شوهر فقط باید پیژامه بپوشه و بشینه اخبار ببینه و ...

اخ خ خ خ که چقدر دلم از این پدرشوهرا میخواد

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا کی گفته رنگ پوست سفید برتر از تیره س؟

حیف نمیشه عکس بدم بخدا قیافم خوبه.....چشمام درشته 

بینیم کاملا عملی 

ولی پوستم گندمی....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

وای خدا ... دقیقا همینن😂

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》
2728

وای بخدا پدرشوهر خودمو گفتی ولی فقط شبکه بی بی سی میبینه😂😂😂

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
اخ خ خ خ که چقدر دلم از این پدرشوهرا میخواد

پدر شوهر خودم بود

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

امضات خیلی قشنگه. جدا وقتی حوا سیب و چید گناه بوجود اومد یا وقتی آدم چید؟

شوهرت باید جلوشو بگیره عزیزم

هروی بحث میکنه بی فایده اس....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
  پدر شوهر خودم بود

خوشبحالت خواهر😭😭😭😭😭

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

ذکریاوددود۱۰۰۱باربخون فوت کن به اب وغذای شوهرت..غروبهااسفندوکندردودکن هم دلیل علمی داره هم ارامش میاره هم براچشم زخم..سوره مزمل بخون به نیت محبت بیشترشوهرت..ازلحاظ جنسی براش به روزباش..همیشه به خودت برس وچندروزیکبارکه مثلاازمهمونی جایی برمیگشتی اون حسنی که ظاهراداری یااخلاق خوبی داری خیلی عادی لابه لای حرفات بگوفلانی گفته مثلاصورتت به دل میشینه یاتیپت اندامت و...البته زیاده روی نکنی توگفتن که نتیجه عکس میده..به خونوادش هرچنداجباری خوبی کن جلوشوهرت وهمیشه روی بازداشته باش جلوشون وگرنه شوهرت روازدس میدی

امضات خیلی قشنگه. جدا وقتی حوا سیب و چید گناه بوجود اومد یا وقتی آدم چید؟

گناه کجا بود. حتما اون موقع هم یه مکارمی اون پشت مشت ها قایم شده بود سریع حرامش کرد  

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

پدر شوهر منو گفتی😂 فقط زیر پیرهنی شو نگفتی😂

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2706