2410
2553

یعنی کاراشتباه میکنه بهش تذکر میدم یادعواش میکنم، میگه باهاش بدبرخوردنکن، عصبانی میکنه منوحرف گوش نمیده، یهودادبزنم بعداشوهرم میگه چه مادری هستی همش دعواش میکنی، حالاخودش اینقدربدبرخوردمیکنه، باتندی وباتشر بابچه شیش ساله رفتارمیکنه، انتظارداره عین مامانای توی تلویزیون همش لبخندبه لب باملایمت بگم عزییییییزم چسب مایع رونریز روی فرش فرشمون خراب شد، عزییییزم باماژیک مبلارو نابودکردی، خب نمیشه که، تحمل آدم کم میشه، چیکارکنم من 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
احتمالا بچه تون دختره؟؟اخه باباها تحمل ندارن به دخترشون کسی چیزی بگه...

آره دختره پدرمنودرآورده، چندتربیتی شده، هم مادربزرگش، هم باباش وهم من، هرکدوم یه ساز میزنیم، به حرف منم هیچکدوم گوش نمیدن میگن لچس بابا بهش فشارنیار، خب چه فشاری باید باادب باشه وحرف گوش کنه بعضی وقتا، بعدم یاغی بشه میگن مادرش کرد 

2714
تو خونه مام اینجوری ولی وقتی شوهرم میگه میگم به موقعش دعوا به موقعش هم قربون صدقه تو دخالت نکن تو را ...

گوش نمیده که میگه عقده ای میشه، دعواش نکن، اینقدامرونهی نکن، اینقد فشارنیاربهش، افسرده ام کرده، هی فک میکنم مادربدجنسی ام کلافه شدم ازدستش

آره دختره پدرمنودرآورده، چندتربیتی شده، هم مادربزرگش، هم باباش وهم من، هرکدوم یه ساز میزنیم، به حرف ...

اخه منم پسر دارم دقیقا مثل شوهر شمام خودم هر چی بگم عیب نداره خدا نکنه شوهرم بگه رو چشم بچه م ابروه یا بخواد تربیتش کنه...این تا حدی طبیعیه و مشکل عمومی هست باید تو خلوتتون درباره ش به تفاهم برسین

گوش نمیده که میگه عقده ای میشه، دعواش نکن، اینقدامرونهی نکن، اینقد فشارنیاربهش، افسرده ام کرده، هی ف ...

دقیقا مثل شوهر من.جلوی چشمش قربون صدقه بچت برو بزار ببینه که دوسش داری.من علنا به دخترم میگم دوست دارم عاشقتم .

ولی دعوا و تنبیههم داریم.

باباها اینجورین ادا میدن فقط😂😂